Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy nagyon sok nőknek túlteng az önbizalma?

Figyelt kérdés

Sok nő - különösen a nagyon csinos nők - rögeszmésen megvannak győződve róla, hogy ők nagyon jó emberismerők, és az soha nem fordulhat elő, hogy olyan pasival fekszenek le, aki az első szex után lapátra teszi őket, és trófeaként mutogatja majd. Velük nem történhet meg az, hogy csak kihasználják őket.


Úgy vélem, hogy pontosan ez a fajta elbizakodott, nagyképű hozzáállás az, ami a bukásukat okozza több esetben is. Mivel nincsenek felkészülve a legrosszabbra, ezért megtörténik a baj, ráadásul sem kezelni sem tudják azt, így törvényszerű az összeomlás.


2019. jún. 10. 20:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sajnos vannak nők, akik túl sok emberséget tulajdonítanak a férfiaknak...
2019. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te valamit marhára rosszul értelmezel. :D Akinek van önibzalma, és komolyabbat akar valakitől az pont nem fogja szétteni a lábát, hogy csak úgy lapátra tegyék... :D Viszont ezek szerint te nem látsz különbségt a megjátszott és valódi önbizalom közt, szóval könnyen megvezethető vagy. :)
2019. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#2


Egy idő után szét fogja tenni, abban a hitben, hogy 100%, hogy nem dobják ki. Mert nem hisz abban, hogy vannak férfiak (pl. én) akik fél évet is képesek várni egy nőre CSAK a szex miatt, és elhitetik, hogy komolyat akarnak.

2019. jún. 10. 20:56
 4/34 anonim ***** válasza:
50%

Biztos tévedésből ők kapták az ilyen téren erősen hiányos férfiakét is.


Valaki adja vissza az enyémet is!

2019. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy az neked? Te úgysem fekszel le ezekkel a nagyon csinos nőkkel.
2019. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

#5


Személyeskedéssel nem sokra mész. Attól még a kérdésem tény marad, bár amilyen ostobák a nők, hozzád hasonlóan elhessegetik maguktól ezt a témakört, nehogy szembe kelljen nézni a valósággal.

2019. jún. 10. 21:02
 7/34 anonim ***** válasza:
9%
Vannak ilyen nők, de ez a férfiak hibája. Sok férfi minden szépet és jót előad, hogy a nő bugyijába jusson. Alig látni olyat, aki őszintén megmondaná a dolgokat. Így érthető, ha a nők egy része elszáll, mert folyamatosan csak pozitív visszajelzéseket kap.
2019. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%
Én ismertem csinos nőt, akiben túltengett az önbizalom, ő volt az, aki kihasználta, aztán laptára tette a férfiakat, és nem fordítva.
2019. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Továbbra is tartom, hogy nem önbizalomról van szó ilyenkor. :)
2019. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#7


Ez még érthető is lenne. De amikor értelmiségi nőket hülyítenek meg, főleg az idősebb korosztályból, az eléggé tud fájni. Mármint olyan értelemben, hogy a hülyeség fáj.

2019. jún. 10. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!