Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikertelen fiúk, miért kértek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen fiúk, miért kértek itt kértek segítséget a csajozásban, amikor komolyan sem vesznek titeket?

Figyelt kérdés

Az ilyen jellegű kérdésekhez általában nők írnak, de azoktól amiket ide írnak, senki sem csajozott még be. Ráadásul lúzernek, bolondnak néznek titeket. A pasik meg, akik ide irkálnak, többségében hozzátok hasonló sikertelen arcok, akik feladták a csajozást.


Miért nem olyanoktól kértek segítséget akik jók a csajozásban és egymás után fekteti meg a nőket?


2019. jún. 10. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Lehagytad a válaszolók harmadik alfaját az "önmagát nagyon menőként előadó embert", aki általában férfi és egy kommentben kísérel meggyőzni mindenkit, hogy ő egyszerre menő, izmos, gazdag, régen csak jó női voltak, most meg a felesége kb. félistennő, az egész környék imádja...


A hitelesség csúcsai az ilyenek. Bár néha vicces is kicsit, mint anno cam008.


Utóirat: Amúgy kér a fene, értelmetlen lenne.

2019. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1


Tehát lényegében nincsenek sikeres pasik az oldalon?


Ha ez igaz, akkor ez a rovat szart sem ér. A buta nők meg az incelek válasza még WC papírnak sem jó.

2019. jún. 10. 23:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak leépítenek itt , mert már mindenki unja a lúzer kérdéseket amiből 1 millió van az oldalon.

Nem is tudom mért gondoltad , hogy a nők offolnak téged...

2019. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a kérdés, tényleg így néz ki nagyjából az oldal.

Azzal egészíteném ki, hogy a használható válaszokat meg támadják. Többször is írtam már a kérdésben említett kérdésekhez, hogy az illető álljon neki gyúrni, pofozza ki a külsejét, legyen egy kicsit nagyszájúbb és hasonlók. Általában megkaptam, hogy nem csak a külső számít és az illető ne ezekkel foglalkozzon.

Amikor olyan apró trükköket írtam, amivel sikertelen haverjaimnak összejöttek a dolgok, akkor is kikaptam.

2019. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ebben a rovatban mindenki okosnak gondolja magát, de valójában az aktív kommentelők hülyék.


Vallás/valláskritika rovatban több értelmes ember van.

2019. jún. 10. 23:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Balázs amúgy még mindig te vagy az ? :D
2019. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én elég sikeres férfi vagyok, most írhatnék számokat, meg mindent, de felesleges. Bármikor válaszolok őszintén, durván le vagyok pontozva, tehát feleslegesnek érzem már a konstruktív hozzászólásokat.

Nézd meg #1-t, rögtön élből elveti hogy valakinek jól menjen.

2019. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7-essel egyetértek. Fentebb írtam, hogy mik szoktak történni a válaszokkal. Mellette megkapom, hogy nekem még sosem volt nőm, pedig de...
2019. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ide csak sikwrtelenek járnak fel, te tőgyarcú B-ROM? 😊 31F
2019. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

#7


Ha valakinek jól megy az vagy 1.elfoglalt vagy 2.boldog és nem foglalkozik azzal, hogy egy anonim oldalon előadja magát, hogy "nekem amúgy áránybú van még a wc otthon" stílusban.


Ezért nem hiszem el. Ismerek boldog embert, sosem jönne ide. Aki itt van annál mindnél megvan az ok, hogy miért.

2019. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!