Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mi a velemenyetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mi a velemenyetek a biszex csajokrol? ( nem vagyok az, csak puszta kivancsisag) nemet es kort ha lehet. :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 17:20
1 2
 1/18 haggyámán ***** válasza:

Döntésképtelenek?


18/F

2010. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

17:35: épp ellenkezőleg... több a lehetőség :P minek kellene választanom a rántott sajt és a túrós tészta között, ha ehetem mindkettőt? az egyiket megeszem ebédre, a másikat vacsira :D


20/L(bi)

2010. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Hát én eltudok képzelni egy édes hármast, de csak úgy ha én is benne vagyok :)

Egyébként nem rossz dolog, csak kérdés hogy a pasi illetve a csaj mennyire tolerálja hogy osztozni kell valakin.

21/F

2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Második: megnézném, mikor lesz olyan kapcsolatod, akivel tényleg úgy gondolod, hogy képes vagy leélni az életedet...
2010. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 haggyámán ***** válasza:

Nem, jól írtam. El kell dönteni, hogy rántott sajt vagy túrós tészta, mert egyszer a túrós tészta mellé töltött paprikát kapsz és el fogod rontani a gyomrod.


Remélem érted a hasonlatot. :)

2010. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy el kell dönteni :P


negyedik

2010. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
második vagyok...20 évesen még bőven van időm eldönteni...egyértelmű, hogyha eljön az igazi, akkor nem fog érdekelni senki más...se férfi se nő, és igen, lesz olyan akivel leélem az életem, ez egyáltalán nem függ attól,hogy fiatalkoromban voltam e lánnyal, vagy sem...de addig, amíg nincs meg az igazi, miért ne élvezhetném ki a lehetőségeimet?
2010. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mellesleg elárulom, volt már egy 3 éves komoly kapcsolatom, férfival, családot terveztünk, meg minden, és nem én voltam a hibás, amiért vége szakadt, sőt...igazi börtönkapcsolat volt, ami után igenis megérdemlem,hogy élvezzem kicsit az életet, mielőtt újra elkötezelném magam...ez nem döntésképtelenség, csak szeretném azt tenni végre, ami nekem esik jól
2010. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi az a börtönkapcsolat?
2010. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az, amikor a párod olyan féltékeny, hogy még akkor is engedélyt kell kérni, ha a wcre mész, és ha csak szóba mersz állni valakivel, cirkusz van belőle
2010. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!