Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kinek melyik "típus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kinek melyik "típus" tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1 vékony átlagos nő,vagy 1 duci nő? Tegyük fel,hogy mindketten divatosan öltözködnek és nem mutatják meg mindenüket(ez nem azt jelenti hogy nincs dekoltázsuk, de pl. nem miniszoknyában és olyan topban vannak,amiből a mellük kiesik)

Kérlek kort is írjatok!!!!És aki gondolja az esetleg megírhatja hogy miért is az adott hölgy "típus" tetszik neki.


2010. júl. 8. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mennyire duci az a duci...

Nem mindegy, hogy 3 kiló felesleg van rajta, vagy 10,20..

2010. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg ? Amúgy meg az összhatás számít nálam.
2010. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most nem konkrétan az érdekel hogy engem talál e valaki szebbnek :)) tegyük fel,hogy nem csak 5-6 kg felesleg van rajta.de azért nincs 110 kg.magasságban mondjuk olyan 170 cm körül.
2010. júl. 8. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam általában az összkép szokott számitani. de ami a legjobban tetszik az a se nem vékony se nem duci hanem pont kettő közötti, legyen rajta fogni való de ne nagyon legyen elhizott.
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Többet érne egy kép... :D Nem muszáj rólad, csak egy olyasmi alakú csajról linkelj be, amilyenre te gondolsz... :D
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Attila_Z ***** válasza:
Személy szerint nekem a dundibb lányok jönnek be jobban. A jelenlegi párom éppenséggel igen telt, bár pontos számokat nem tudok mondani, mert a súlyt még én sem tudom pontosan. Nem mintha nem mondaná meg, de feltűnően kerüli a mérlegelést én meg nem erőltetem. Ahhoz képest, hogy én extrémen magas és vékony vagyok, sosem tetszettek a vékony lányok. Egyébként 27 éves vagyok, a párom szintúgy.
2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényelg, küldjél már 1-1 képet, mire is gondolsz valójában.


Nem mindegy, hoyg a vékony menniyre vékony, mert lehet ugy vékony hogy *urva jo alakja van, de lehet anorexiás is.


A duci meg lehet gusztusosan husis vagy lehet olyan hogy szétfolyik..

2010. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A kövér, és a duci között van különbség. Az átlagos szerintem a legjobb. A csontkollekciók is taszítóak, a kövérekkel együtt, szerintem. De mindenki más.
2010. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekesen néz ki egy magas, vékony pasi egy kövér nő mellett. :D Láttam már ilye,t őszintén szólva vicces...

És sok csaj nem tud hízni... a legtöbbje nem azért vékony, mert ő olyan akar lenni, hanem mert ilyen az alkata. Azért akarják a kövérek maguknak mindenáron kiharcolni, hogy ők hihessék magukat jobbnak. Szánalmas -.-

2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem konkrétan 2 csajról van szó. csak úgy általánosan....
2010. júl. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!