Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha egy férfinek rengeteg női barátja van?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem csupán a féltékenység beszél belőlem. Megismerkedtem egy férfivel, jól elvagyunk. Mostanában egyre gyakrabban megy el más nőkkel programokra, fagyi pizza, csavargás amikről igaz tudok, de zavar. Pláne mivel mindig mondja hogy más is pályázott a helyemre, de ne idegeskedjek ők csak a barátai akikkel jóban van. Nekem furcsa csak vagy ennyire azt hiszi hülye vagyok? 1 héten 3 4 nap tuti csajokkal van kettesben. Múltkor kiprobáltam és én is elmentem egy pasi ismimmel amin ő teljesen kibukott, hogy jó lenne ha nem pasiznék. Azóta mosolyszünetet tartunk, mert én toleráljam amit ő csinál, de nekem nem lehet.
2019. jún. 16. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az ő viselkedése nagyon nincs rendben, az tuti

Amúgy nem gond a női ismerős, de ha valaki kapcsolatban van, az tartsa be a jóízlés határait. Ő nem teszi. 30n

2019. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az a gond hogy veluk log, hanem hogy kibukik ha te is.
2019. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!