Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 75/b,75/c-s mell az nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

75/b,75/c-s mell az nagyon kicsinek számít?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, remélem még fog nőni, de kíváncsi vagyok a véleményekre... :)
2010. júl. 8. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is 75B...

Én úgy vok vele,h inkább legyen ekkora és maradjon is ekkora,minthogy nagy tőgyeim legyenek és lógjanak X"D

2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
pont jó, nem kell nagyobb
2010. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 haggyámán ***** válasza:
65%
Igaz, ennél nagyobb ne legyen.
2010. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

örülj inkább neki, c kosár az marha jó. ne akard hogy nőjjön, mert lehúzza majd a súlya és csúnyán lógni fog :D

amúgy nem a méret a fontos, hanem hogy hogy néz ki :P pl. egy kicsi, de szép formájú, nem parizer mell sokkal szebb lehet sztem, mint egy hatalmas, de annyira parizer, és lógós, hogy az már undorító.

15/L (egyébként nekem 75/B)

2010. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekem 75/B-s, szerintem nem valami nagy lehetne esetleg 80/B-s de szeretem hogy nem túl nagy, mert vékony is vagyok és így passzol a testalkatomhoz.

L19

2010. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 75b c d efg 95 cd-zés akkora baromság! Nincs két egyforma melltartó. Főleg ha a melltartóidat a kínaiban veszed akkor hiába van ráírva akármi. Szóval hiába vagdalódzol itt a méretekkel. Kérdezd meg anyukádat ő úgy is majd pozitívan áll hozzá.


Amúgymeg ha kicsi a melled, persze nem nagyon akkor ne szarj be egyáltalán. Ha találsz egy szerető fiút magadnak aki mindig amimkor rádgondol a legédibb és legszebb csajt látja benned. MAx nem azt mondja hogy milyen jó a melled hanem hogy a segged vagy akármid.


No para

2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg a melltartók annyira jól vannak méretezve h nekem 70/Btől 80/Bsig van : D

de leginkább 75/B és még én se bánnám ha egy picit nőne:D

2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat:)

Egyébként nem vagdalgózni akartam a számokkal és a méretekkel, mert szerintem kicsi, csak kíváncsi vagyok más véleményére, mert nagyon szigorú vagyok magamhoz(nem szeretem a testem)

Egyébként nem kínaiban veszem a melltartót, és szerintem nincs nagyon elszámozva, csak ez a két méret jöhet szóba. Szerintem ez még belefélr az elszámozásba. :)

2010. júl. 8. 21:41
 9/17 anonim válasza:
A barátnőmnek is ekkora, és pont tökéletes. :) Szerintem büszke lehetsz rájuk.
2010. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!