Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy lánynak póthaja van?

Figyelt kérdés
Persze nem derékig érő, szintetikus, már már igénytelenül kinéző műhaj, hanem csak éppen annyi, hogy picit feldobjon és csinosítson egy lányt. Meg vagyok elégedve a hajammal, dús, egészséges és hosszú is, de én jobban és magabiztosabbnak érezném magam, ha lenne egy kis szolid mennyiségű hajjosszabbításom. Fiúk, titeket ez mennyire zavarna egy lányon?

2019. jún. 19. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Mindenhová felveszi állandóan?


Mert az okés, hogy vegye fel munkába, de otthonra, nyaralásra...minek?

2019. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

" Meg vagyok elégedve a hajammal, dús, egészséges és hosszú is"


majd nem lesz.

2019. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a mű dolgokat, de attól még másnak tetszhet.
2019. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszú és dús, akkor teljesen felesleges.
2019. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond vele.
2019. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!