Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
sziasztok , szoval arrol lenne szo hogy én egy 23 éves lány vagyok. megismertem egy pasit akinek van családja. jol néz ki és még rendes is. csak egy baj van vele hogy sok nö van az életében. köztük voltam énis . lehet ezért sokan most elitélnek de viszonyom volt vele... nem bánom csak azt hogy sokat félre vezetett. amikor összejöttunk titokban volt minden. de rá térnék a lényegre... szoval amikor ennek vége lett akkor nagyon össze vesztunk és azt mondta hogy soha többet nem lehet köztunk már semmi.. ezt én fel is fogtam. és nem kerestem többet , tudtam a dolgairol hogy kikkel kavar és stb... de aztán azt vettem észre hogy egyre kedvesebb velem ujra és közeledik.. aztan persze kinyögte hogy mit szeretne. ujra akarja kezdeni. féltékeny és mindig utánam lesklödik, mindent kiderit rollam, ugy hogy van még rajtam kivül még 2 szeretöje meg a felesége. a barátnöm azt mondja biztos belém szeretett... dee ezt erösen kétlem. amugy most nem vagyunk egyutt mert azt várja hogy válaszoljak. de ha szerelmes lenne belém akkor azt már rég észre vettem volna. vélemény?

2019. jún. 19. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, amikor felkeresett, abban a pillanatban egyik ürítőkehely sem volt szabad, így te voltál a "nincs ló, jó a szamár" esete.
2019. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mind a három egyszerre menstruált, nem volt kibe tenni. Vagy terhesek. Azt mondja szerelmes.😂
2019. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori jelenség, hogy a nők ciklusa összerendeződik. Itt is erről lehet szó: azon a héten te nem haviztál egyedül.

A másik lehetőség, hogy a másik két ribi legalább nem ingyen szopja le. Egy kis vacsi, egy kis apróság... hó végén rájuk már nem volt pénz, te meg tudja, hogy ingyen is lelkesen szopod úgy, hogy fél órája másban volt a farka.

Figyeld meg, hogy a hónap melyik napjain keres. Ki fog derülni.

2019. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy szerelmes ezt a barátnöm mondja de ezt nem hiszem. csak az az érdekes hogy féltékenykdik meg leskelödik utánam meg mindent tudd rolam szoval akkor mit kivancsiskodik ha csak arra kellenék
2019. jún. 19. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem kezdenék olyannal aki házas vagy egyáltalán kapcsolatban van.

Ha velük megtudja tenni hogy megcsalja őket akkor velem is és nekem erre nem lenne szükségem ugyanis olyat akarnék magam mellé aki csak engem kíván és csak én kellek neki.

Te meg jó nagy hulye vagy hogy ebbe egyáltalán belementél. Bár a te dolgod te életed de ez az én véleményem.

Nem hiszem hogy szerelmes beléd, ha annyira szerelmes lenne akkor csak veled lenne.

Illetve nem félsz hogy elkaptál valami nemi betegséget???

2019. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kaptam el semmit, ilyenre figyelek és amugy se voltam vele mikor a többi növel már volt akkor már nem voltam a képben
2019. jún. 19. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a feleségének. Ennyit megérdemel a nő ha már csalják.
2019. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt biztos nem jelenti, hogy szerelmes beléd.Valószínűleg csak az zavarja, hogy már nem körülötte forog az életed.Ha egy kis eszed van, nem is gondolkodsz folytatásban, hanem keresel valakit akinek lehetőleg te vagy az egyedüli.
2019. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavarja,hogy kikerültél a háreméből.Még mindig a tulajdonának tekint.
2019. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!