Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek szívesen egy olyan nővel akinek a személyisége nagyon tetszik, de van rajta 10 kg felesleg?

Figyelt kérdés
Intelligens és nagyon jó vele beszélgetni,viszont 165 cm és 65 kg. (+egy kis narancsbőr)

2019. jún. 19. 23:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Van elég csinos és jó fej lány is. És 165 mellé inkább 50 a vonzó nekem.
2019. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is ezek az aranyaim (mondjuk 3 honapos terhes vagyok, de elotte is volt rajtam egy kis plusz), de a ferjem.szivesen lefekszik velem :)) Voltam 165/50, de sokan mondtak, hogy sovany vagyok.

Te meg nem vagy a kover kategoria, hidd el. Ha zavar, sportolj valamit es torekedj az egeszseges etkezesre. Nem csak a fogpiszkalok lehetnek jo nok.

2019. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem se elégedj meg azzal, hogy lefekszik veled.

Csak olyannal érd be, aki imádja a tested.

10kg nem eget rengető, és a mítoszokkal ellentétben, nem mindenki hízik tovább :)

2019. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%
Aki nemet mondott, miért lett lepontozva? Csak önigazolást akarsz, hogy így is jó nőnek tartanak a férfiak.
2019. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 LazyJones ***** válasza:
Párom 100hoz van közel, mégis imádom minden részében, pedig egyáltalán nem eseteim a testesebb nők. Csak neki egyszerűen jól áll, passzol a személyiségéhez, kisugárzásához, élvezem vele az élet minden percét.
2019. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22-es, te miért fogpiszkálózol? Senki nem sértegetett senkit a kommentekben, a kérdezőt se illették negatív kommenttel, de neked muszály volt fogpiszkálózni.. Hát gratula, terhesen jószándékú kis nőcske vagy! :D
2019. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!