Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azt szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt szeretném, hogy csomó lány legyen körülöttem, még ha sok is van? Mi ennek az oka? 18/f ( csak értelmeseket)

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de már magának a kérdésnek sincs igazán értelme. Mellesleg elképesztő, hogy manapság még ennyire belső, önismereti alapkérdésekre is kívülről várjátok a válaszokat. Ez tényleg a nyomorúság egyik formája.
2019. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet oka, hogy a férfiakkal, férfiasságoddal nem vagy rendben.
2019. jún. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ezt hogy erted?😃
2019. jún. 21. 02:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert imponál neked és faszábbnak érzed magad tőle
2019. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elindultál a nőfaló ùton.Haha,nem.Férfi vagy,és az eógat hízlalja,ha minél több nő vesz körül.Akkor érzed,hogy tōrődnek veled,fontos vagy.
2019. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is szeretek a kollégákkal együtt lógni, csupa pasi és jó érzés.
2019. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!