Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen miért nem érdekelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen miért nem érdekelnek a csajok, még mindig inkább a videó játékok kötnek le?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a legrosszabb értelemben vett átlagos kisember vagy és félsz a való életbeli kihívásoktól, ezért inkább a virtuális világba és a képzeletedbe menekülsz
2019. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mert a legrosszabb értelemben vett átlagos" csajoknál van, hogy egy videójáték több élményt ad.

32/f

2019. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek vagy.
2019. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek
2019. jún. 22. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig gyerekes vagy.
2019. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Annyi idősen engem sem érdekeltek, ettől még nem feltétlenül vagy nagyra nőtt óvodás. Én speciel későn érő voltam mindig is, lehet, hogy nálad is hasonló, amennyiben nem félelem vagy frusztráció.
2019. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te maga vagy a megtestesült Homo Ludens.

Na jó, vicceltem. KÉSŐN ÉRŐ TÍPUS VAGY.

2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem nőttek ki a tökeid.
2019. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!