Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt tényleg el kell tűrni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tényleg el kell tűrni, hogy valaki zaklasson meg befeketítsen, mert nem voltam hajlandó lefeküdni vele? Tönlretette az életemet.

Figyelt kérdés

Már 1 éve fontolgatom a költözést, muszáj. Nem az első vagyok és nem is az utolsó, akivel ezt tezsi.


Ez egy pszichopata, erőszakos, mániákus hazudozó. Szerintem erőszakra is képes lenne.


A családja, barátai és jómaga is teljesen befeketítettek. Futni nem merek elmenni december ófa, miután furgonnal követett és az erdőben menekültem haza, de épphogy sikerült, mert u

itt várt a ház előtt...


2019. jún. 22. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
És miért nem jelentetted még fel???
2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Értem .

Orvos látott már?

2019. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eltűrni,de ezt a rendőrségnek jelezd.
2019. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Milyen orvos?


Több lánnyal is ezt tette, hármat pontosan tudok.

2019. jún. 22. 20:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell a rendőrségnek, hogy félsz tőle. Majd ők elbeszélgetnek vele. Utána hidd el vissza fog venni, mert ilyen piti alak nem akar börtönbe kerülni.
2019. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod h ezt tette hogy kerültél vele össze?
2019. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem jelentetted még fel???
2019. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen !

Ugyanis a fèrfiaknak alanyi jogon jár a sex!

2019. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tavaly június végén egy rendezvényen odajött hozzánk, majd egy kb. 20 percre egyedül maradtunk és beszélgettünk... Ennél több nem volt és ez egy kicseszett pszichopata, mert teljesen kedvesnek tűnik.

Majd miután lelépett, egy haverom, akivel együtt ittunk, azzal kezdte, hogy egy fél évig nem fogok tőle megszabadulni, meg azonnal tiltsam le, mihelyst hazaérek, de szerinte még így sem fog békénhagyni. Egy ismerősével ezt tette, mondjam meg hogy csak részeg voltam éy reménykedjek.

Utólag kiderült, hogy ott volt a csaja is valhol, amiről nem tudtam, és azt hazudta, hogy összetévesztett engem valakivel, azért ült oda és én az egyik barátnőmnek adtam kimagam, csakhogy összeugraszthasson velük.


Másnap írt egy barátnőm, hogy "nagyon vigyázzak ezzep a gyerekkel" és elhívtak egy volt osztálytársammal együtt találkozóra és elmondták, hogy mit tett velük... Ráadásul mindkettőjüket egyidőben hülyítette, meg zaklatta.


Innentől nem szabadulok meg tőle, kicsinált, merr másokkal ellentétben engem nem kapott meg, majd utána zsarolhaason vele, meg lek...zzon.


Nem egy regény, ez egy pszichopata...


Azt hiszitek ilyen nincs a valóságban, de van.

2019. jún. 22. 23:03
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Szóval több figyelmeztető jelet is kaptál, és így se tiltottad le rögtön mindenhonnan?

És mi a francért nem jelentetted még fel?

2019. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!