Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb 20-25 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb 20-25 éves lánynak már gyereke van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy ahogy a fiúknak sincs kötelező jelleggel 15 évesen barátnőjük. Ezeket amúgy ki találja ki?
2019. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem nincs, nekem az az álláspontom, hogy ennek több oka van! Részben ez a hülye rendszer, hogy mindenki mondva csinált diplomát akar ami kb 24 26 éves korára lesz meg az ilyen embereknek. Utána persze dolgozni akar. A másik része a dolognak a lustaság és alkalmatlanság! Lustaság mert aki nem akar tanulni nem akar szülni sem, annak az az oka, hogy képtelen egyedül a párjával negbírkózni ilyen feladattal. Mert a segítségre szülőkre nem lehet mindig támaszkodni! Normál esetben a férfi elmegy dolgozni nekem pl rugalmas beosztásom van, amely kétirányú van amikor 6 van amikor 11 órát dolgozok lényeg hogy havi bontásban meglegyen a munkanap*8 óra. Ha 10 11 órát dolgozom de ha 8 9et is nem feltétlen tudok itthon segíteni. Sajnos. Elmegyek bevásárlok boltba de sajnos házimunkát ennyi mindenre nem tudok vállalni.
2019. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én ismerőseim felének van, 28 vagyok, csupa többdiplomás házas gyerek mellett is tanuló felnőtt nő ismerőssel.


Nekem is van, inkább 25-30ig jellemző minden másodikra, 20-25 között mondjuk minden ötödiknek.

2019. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem a legtöbbnek, de akad jócskán. Én 24 voltam az első babával, sok velem egykorú, és tőlem fiatalabb kismamával ismerkedtem meg. Nem feltétlen kell kisebbséginek lenni ehhez.
2019. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%

A kisebbsegnek igen. Egy baratnomnek meg baratomnak sincs meg gyereke. En 36 vagyok. Ok is 40 korul vannak.

N

2019. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha abba hagynátok a cigányozást
2019. jún. 25. 22:23
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Borsodban lakom itt akik eszembe jutnak ilyne korú anyukák az majdnem mind kisebbségi...

Azért már nem jellemző a fiatalon gyerek vállalás itt sem.

2019. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocsi már épp irtam a választ éppen azért van benne

De ah az ember ezt látja és több különböző is írja Akkor csak van benne valami.

2019. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Az én környezetemben az osztálytársak, ismerősök 29-30 éves korunkban szültek a facebook tanúsága szerint. Gondolom, be akarták szusszantani az első gyereket 30 elé. 20-25 évesen csak páran szültek, akik szegényebb körülmények közt élnek.
2019. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!