Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilikonos cici fogdosás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonos cici fogdosás?

Figyelt kérdés
Ti engednetek parotok vagyanak h megtapogassa egy szilikon mell erzeset? Engem elszomorit hogy ilyen vagya van mellettem mivel nekem kicsik a cicijeim, ezaltal meg rosszabbul erint hogy neki meg ilyen vagya van. Miota elarulta nekem ezt a vagyat azota azon gondolkodom erdemes e olyan ferfi mellett maradni akinek ilyen vagyai vannak mikor parja van akit allitolag szeret. En is szeretem őt es nekem eszembe se jutna ilyen hogy kiprobaljak milyen egy nagyobbitott pé..szt fogdosni. Erdemes ilyen ferfival egyutt maradni szerintetek?
2019. jún. 27. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Lol. Micsoda parkapcsolati problema. Sajnalom a parod..
2019. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Én meg szeretném megnyerni a lottó ötöst. De ez csak egy vágy, és valószínűleg az is marad.

A valóságot nem árt megkülönböztetni a vágyaktól.


Üdv, a felnőttek világában!

2019. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Halmai Annamária ***** válasza:
80%
Szerintem nem érdemes, valószínű ha elkezdene neki udvarolni egy nálad szebb/jobb mellű nő, akkor szakítana veled. Más kérdés, hogy valószínűleg erre nem kerül sor, ezért kényelemből veled marad. Neked kell tudni mennyit ér neked a párod. Amúgy ha azt szeretné kipróbálni milyen egy szilikon mellet megfogni, vegyen egy gyerekeknek való pöttyös labdát, eresszen le belőle egy kicsit és fogdossa. Pont olyan. Semmi extra. Úgy érzed mintha egy keményre fújt nehéz lufi lenne a mellében a bőr alatt, ennyi.
2019. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Sokan azt fogják mondani hogy ez semmi, meg hogy minden férfi ilyen...

Én meg azt mondom nem minden férfi ilyen...

Nekem nem tettszik a szilikonos, már csak azért sem mert tudnám hogy az csak mű...hiába lenne esztétikus.

Sosem mondanám senkinek hogy úgy megtapogatnám más melleit... Pff borzasztó tapintatlan.


Egyébként neked kell tudnod hogy mennyire zavar, tudsz e így vele élni...

Ha nekem azt mondaná egy nő hogy úgy megfogdosnék egy jó nagy farkat, biztos szarul esne! Nem hiszem hogy sokáig vele tudnék maradni.

2019. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Szanalmas vagy es telis tele komplexusokkal. Nekem sincs nagy mellem, viszont egy ismeros csaj csinaltatott mu cickot. A parom is, en is megtapiztuk, hogy milyen erzes, lehet-e erezni, hogy mu...A parom aztan ki is jelentette, hogy en meg ne merjem csinaltatni. Ha ilyen sertodekeny es mindenben a problemat keresed, akkor a parod jobbat erdemel nalad te hiszterika!!!
2019. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha fogdosás alapján bejön neki, akkor az lesz a következő, hogy csináltasd meg te is.
2019. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen jogos a kérdés. Megalázó amit a pasid mondott.

Nem tudom mit szólna ha te azt mondanád neki hogy szívesen kipróbálnád hogy milyen egy nagyfarkú pasiban baszni.

Én egy percig nem maradnék az ilyennel.

2019. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus valo vilag proli. Minek kell neked ilyen ember?
2019. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég bunkó, hogy ezt így a szemedbe mondta..A helyedben szakítanék.
2019. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!