Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Indul a fesztiválszezon és?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indul a fesztiválszezon és?

Figyelt kérdés

Indul a fesztiválszezon és ezzel együtt a női hipergámia kicsúcsosodása is. Rengeteg kapcsolat fog véget érni ezen a nyáron is a fesztiválos megcsalások miatt, a kóbor szexek miatt, amikor az ártatlan lányka elmegy élete első fesztiváljára aztán egyszerre 5-en dugják a sátorban. Undorító egy világot élünk. Természetesen a béta férfiak egy fesztiválon sem dugnak, max. ha hatalmas mennyiségű pénzzel rendelkeznek. Én ezt a fesztiválszezont egy átoknak érzem, rengeteg fiatal, erkölcstelen férfi és nő összezárva és állati módon élik ki egymáson legbetegebb vágyaikat!


Ha lenne rá módom én azonnal bezáratnám az összes fesztivál helyet!


Van még valaki aki így gondolja?


44F


2019. jún. 27. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek a saját döntése, hogy megcsalja-e a párját azért mert fesztiválon van

Nem a fesztivál tehet róla, hogy blfaszok az emberek

2019. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te komplett idióta vagy. XD
2019. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik a végéről egy "Micsoda züllöttség ez?!" felkiáltás.


Pár év és ott fogsz állni a kis tábláddal... "Vazul néni nem tágít!"

2019. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hagy dugják, ha annyi eszük van. Ez nevelés kérdése is egyébként. Ha könnyűvérű a lány, akkor fesztivál nélkül is megdugják, csak más a helyszín. :-) Szerintem a fesztivál alapvetően tök jó dolog.
2019. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mai fiatalok... - mondta Cicero a Római Birodalom fénykorában...
2019. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Honnan veszed, hogy mindenki kapcsolatban van alapból??? Ha valaki szingliként elmegy fesztizni, az lelkiismeret furdalás nélkül pasizzon, nincs mindenkinek párja, nem tudom melyik bolygón élsz te..
2019. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Aki elmegy egy fesztiválra és megcsalja a párját az megcsalná egyébként is. Ennek semmi köze a fesztiválozáshoz.

És egyébként nem tudom te jártál-e már fesztiválon de látszik, hogy nem nagyon van róla fogalmad, hogy milyenek. Dehogy van gruppen szex a sátrakban... A legtöbb fesztiválon kevesebb egyéjszakás van mint egy szimpla buli után. Teljesen más értéket képviselnek és máshogy állnak egymáshoz az emberek egy fesztiválon. Egyáltalán nem a féktelen dugásról szól.

Nagyjából 10 éve járok mindenféle fesztiválra, Magyarországon az összes nagyobbat bejártam már és sok kicsit is. Egyáltalán nincs szó olyanról, hogy elmegy az ember lánya és máris partiba vágják. Egyik fesztiválon sem találkoztam ilyennel 10 év alatt.

De megint csak kihangsúlyozom, hogy aki szereti a párját és hűséges akar lenni hozzá az nem fogja megcsalni fesztiválon sem. Aki pedig meg akarja csalni annak elég a sarki kisboltba lemenni és talál ehhez partnert.

2019. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, x-száz kilométert utazva, egész nap koncerteken ugrálva, piásan, hullafáradtan mindenkinek az lesz az első dolga, hogy beszálljon egy hatszemélyes gruppenszexbe egy kétszemélyes sátorban :D


Te tuti, hogy valami incel szűz kocka vagy, aki otthon vagy a szerverszoba mélyén valójában vágyakozna a koncertezés után, de mivel balf...sz elmenni, inkább ekézi az elérhetetlen fesztiválok résztvevőit.

2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiába záratnád be. Az erkölcstelen, kicsapongó emberek fesztiválok nélkül is össze-vissza dugnak, ha éppen ehhez van kedvük.
2019. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda erkölcsi fertő! Hihetetlen mik vannak a mai világban! Fiatalok és jól érzik magukat. Borzasztó! :)
2019. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!