Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Már évek óta együtt vagyunk a párommal, de ő sosem hallgat rám semmiben. Nagyon sokszor igazam van, mint utólag kiderül. És most a legutolsó egyedüli döntése miatt veszélybe került a megélhetesunk és a közös ház vasarlasunk is. Én meg mondtam ezt is előre, de ő anno csinálta annak ellenére, hogy mondtam hogy ne mert nem lesz jó vége. És most itt tartunk. Mit tennél egy ilyen személyel ha kapcsolatban lennél vele?
2019. jún. 27. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így túl általános, mondhatnám hogy elküldeném a p.ba, de azt is, hogy egy pár vagyunk, megoldjuk-de rosszul esett.
2019. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elhagynám. Ez miért kérdés számodra?
2019. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a volt férjem. Egyszerűen semmibe vett, sosem volt jó amit mondtam. Rájöttem, hogy sosem szeretett csak már megszokta, hogy ott vagyok. Semmiben nem volt választási lehetőségem vagy döntési lehetőségem. Még olyan egyszerű dolgokban sem, hogy milyen színű legyen a szoba fal. Pl: Én bézsszínűt akartam, ő meg kifestette fehérre. Hiába mondta, hogy legyen olyan amit én akarok. Ugyanez volt tárgyakkal kapcsolatban is. Én fehér konyhabútort akartam, csak azért is famintásat vett. Egy idő után elegem lett, és elváltunk. Nem tudok olyan emberrel élni aki semmibe vesz. A te párod is ugyanolyan.
2019. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgozol Te is? Mert ha együtt teremtetitek meg akkor nem szabadna egyedül döntenie. És ha hitelbe rángatott bele, azt se teheti csak az ő döntése alapján. Szerintem ez mind válóok. Valahol meg kell húzni a határt, hogy mit ronthat el és szerintem a jövőd pont ez a határ.

F/40

2019. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lennék együtt olyan emberrel aki annyira lenéz, hogy magasról tesz a véleményemre. Mi párommal mindig kikérjük egymás véleményét. Nem azért mert együtt vagyunk, nem azért mert a másikra hatással lenne a döntés, hanem mert nagyon adunk a másik véleményére és becsüljük a tudását.
2019. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!