Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyelek másokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyelek másokat? Nekem sose adatik meg hogy boldog legyek

Figyelt kérdés
Megnézem a Facebookot szinte csupa boldog párokat látok, akik eljutottak ide-oda nyaralni, vagy az utcán, vagy bárhol kézen fogva sétáló párokat. Csak azt látom másokat hogy megbecsülnek, míg nekem ha valami pár hónapig tartott is, engem sz@rba se vettek. Ugyanazok akik velem jártak bezzeg másokkal évekig jól elvoltak, csak én vagyok olyan selejt hogy senkinek se kellek. L/26
2019. jún. 28. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésben benne van a válasz.

Azért irigyelsz másokat, mert neked sose adatik meg, hogy boldog legyél. Legalábbis eddig még nem adatott meg.

2019. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

A Facebookon senki sem oszt meg mindent, inkább a szépet és a jót. Nálam az látszik, hogy 20 évesen férjhez mentem, lediplomáztam, tizenéve boldog feleség vagyok, 4 gyönyörű kislánnyal. Ez alapján akár irigykedni is lehetne.


De azt nem látja senki sehol, amíg el nem mondom, hogy apa nélkül nőttem fel, a nevelőapám lelki terrorban tartott, gimiben az egész osztályom utált, mert én voltam az egyetlen, akinek nem az alkohol volt a standard péntek esti program, hanem színházba, operába jártam inkább, és azt sem, hogy 6 évet vártunk az első babánkra, meg hogy anyóssal az esküvő óta nem állok szóba.

2019. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Felejtsd el ezeket a dolgokat. Kicsit változtass magadon, gondolkodj sokkal pozitívabban, és tiszta lappal vesd bele magad az ismerkedésbe.

Nem lennék a helyedben, de van egy sejtésem, hogy nem segíted elő, hogy ne így alakuljon a magánéleted. Nyilván te is tehetsz róla, ha ilyen.

2019. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# válászolónak igaza van. Nem minden a látszat. Ahogy szokták mondani, mindenkinek meg van a maga keresztje.
2019. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!