Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi lányokkal, külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi lányokkal, külföldi utazás során van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Ha igen,melyik országban milyenek az ottani lányok? Nyitottabbak,mint a magyarok?
2019. jún. 28. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

#10


Nem csak nyugatra van kulfold :)

Negy egtaj van :D

2019. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

"tökös, vicces, magabiztos, domináns, jó dumás"


Sok helyen ezzel csak kirohogteted magad. Vannak olyan kulturak, ahol az ilyen nem ferj alapanyag.

2019. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces, hogy ennyi embernek kizárólag Nyugat-Európa jelenti a külföldet. Nekem külföldről előbb jut eszembe Dél-Amerika vagy a Távol-Kelet (főleg nőzési értelemben).


12. Igen, vannak ilyen országok. Szaúd-Arábia, Jemen, Szudán, Mianmar, Guatemala például. De a Magyarországgal nagyságrendileg egy fejlettségi szinten lévő országok (Dél-Amerika, Távol-Kelet például) ugyanúgy elnyugatosodtak, mint Magyarország is sok értelemben. Mindenhol megtalálod az okostelefont, a hollywoodi filmeket, stb. A helyi sajátosságok egyre jobban kivesznek, a világ különböző helyei egyre jobban hasonlítanak egymásra.

2019. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Annyit tudok mondani hogy regebben randiztam legalabb 20 magyar lannyal es nagyon valogatosak, meg azok is akik nem a legszebbek koze tartoznak.

Megismertem egy amerikai lany akivel nagyon egy hullamhosszon voltunk es raadasul nagyon csinos is.

Nem meselek el mindent hogy mi tortent azota de vegulis o lett a felesegem. :)

2019. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Országosan szinte lehetetlen lebontani.


Viszont ha országonként lebontanánk kategóriákra, hogy fővárosi, nagyvárosi, kisvárosi, falusi, tanyasi, akkor már lehetne a különböző területeket országok szerint leírni.


Pl.:


Egy francia, borvidékes, hegyoldali lány el fogja utasítani az olyan pasit, mint a "globális csajozó" válaszolónk, viszont egy olaszországi falusi lány simán rámenne.



.

.


Nagyon is ismerni kell a különböző országokban, különböző nemzetiségű, különböző kultúrájú lányok habitusát.


Egy 27 éves nőt Fukuoka-ban, vagy Buenos Aires-ben sose fogsz tudni felszedni ugyanazokkal a módszerekkel, mint Budapesten!

Ugyanis a Fukuoka, japán, vidéki, de nagyvárosi lánynak sok lesz.

Míg a Buenos Aires, argentín, fővárosi lánynak kevés.

2019. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahol eddig jártam, minden országban normálisabbak, nyitottabbak, kevésbé beképzeltek a lányok, mint a magyarok.
2019. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sokat utazom, távmunkám van. Ázsiában, Kelet-Európában, Dél-Amerikában nagyon könnyű ismerkedni, nyugaton (angolszász országok) sokkal nehezebb.
2019. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!