Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne essen rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne essen rosszul, ha valakinek nem tetszem? A szép lányokat is vissza szokták utasítani?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember, aki nem tapasztalta volna meg az elutasítást szerintem. Hogy ne essen rosszul? Úgy, hogy ne mások visszajelzéseiből merítsd az önbizalmad. Természetes, ha kicsit rosszulesik, hiszen piszkálja az egót, de messze nem egy tragédia és nem is szabad annak felfogni.
2019. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenkor mindig eszembe jut, hogy hányszor hallottam olyat, amikor gyönyörű nőkre is azt mondta valaki, hogy szerinte ronda. Már hogy számomra nagyon szép egyénekre.. és csak néztem, hogy ugyanazt a képet nézzük-e vajon.

Nagyon nagyon eltérő az emberi ízlés. 100% hogy nem tetszhetünk mindenkinek.

2019. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, rendesek vagytok. Nem tudom, miért vettem ennyira magamra, most valahogy ez nagyon lerombolta az önbizalmamat (nem volt az egekben eddig sem). Tudom, hogy igazatok van, próbálom is magam győzködni, hogy ez nem tragédia, meg kit izgat, de valahogy nem az igazi a dolog....
2019. júl. 2. 13:20
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért legyünk reálisak...egy szép nőt szexre biztosan soha nem utasítanak vissza, kapcsolat, szerelem viszont nem csak a külsőtől függ.
2019. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a szexről van szó.

Talán rosszul fejeztem ki magam. Inkább úgy kellett volna, hogy egy szép lány sem tetszik mindenkinek?

2019. júl. 2. 13:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Persze :) Nem akarok nagyképűsködni, de én szép és vékony lány vagyok, mégsem akar mindenki járni velem😀

2019. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, most már jobb.:D
2019. júl. 2. 14:00
 8/16 anonim ***** válasza:

" Inkább úgy kellett volna, hogy egy szép lány sem tetszik mindenkinek?"

Persze, hiszem az ízlés egy teljesen szubjektív dolog. Én is felsorolhatnék most egy csomó filmsztárt, aki a többség szerint baromi jól néz ki, nekem mégsem tetszenek.. Ez már csak ilyen. Rossz forrásból táplálod az önbizalmad, inkább ezen dolgozz, az igazi önbizalom mindig belülről jön.

2019. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Még nem jöttem rá, hogyan kellene önbizalmat építenem. Mert azt én is tudom, hogy nem feltétlenül a külsőm megítélése a leglényegesebb ilyen szempontból.
2019. júl. 2. 14:12
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Mi a baj a külsőddel? Mi nem tetszik magadon?

2019. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!