Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok duci pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok duci pasival?

Figyelt kérdés
Akinek volt,milyen volt vele lenni?

2019. júl. 3. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen :D

Párom is duci, és alacsony is mellé. Eszméletlenül jól áll neki :D Mondjuk izom is van rajta, tehát nem az a löttyedt kövér.

2019. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen, volt több is. Egyik exem 195cm/130 kg volt, a màsik 140 ugyanilyen magassàggal. A férjem 190cm, 100kg volt mikor összejöttünk. Egy ideje ràvette magàt hogy kevesebb édességet egyen, mert erre akar visszafogyni, ,126ról 118-,ra fogyott màrcius óta. Én mindenhogy szeretem:) és amúgy igen, bejönnek a mackósabb pasik:) ❤️kis pocak❤️
2019. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Soha nem vonzottak az elhízott emberek.


Én egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok. Nem vagyunk egy kategória.

2019. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Exem enyhén túlsúlyos volt, soha többé. (172cm/102kg)
2019. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

Nálam semmi köze a kilóknak ahhoz, hogy ki az életem szerelme. A férjem 180/108. Nem mondom kövérnek, mert semmi máson nincs zsírja, csak a pocakján. De nem érdekel. Amikor megismertem, annyira lehengerelt a személyisége, hogy szinte fel sem figyeltem a hasára :)

Akivel előtte jártam, őt nagyon érdekelte a saját külseje, büszke volt a bunkó fejére, mindig nézegette magát a tükörben, lekezelő volt mindenkivel, a végén velem is. Modora semmi, a személyisége üres. Nem véletlen hagytam ott.

2019. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!