Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek az beleférne, ha barátnőtöknek lenne pár fiú barátja, akiknek elmegy a születésnapjára és van, ha néha beül velük négyszemközt is dumálni valahova?

Figyelt kérdés

Párommal tisztázva lett, hogy van pár jó fiú barátom. Az egyikükkel évente 1x kb. kettesben is be szoktunk ülni dumálni valahova. Szeretem a társaságát, de ennyi, viszonyt féltékenységet nem szeretném. Párommal megbeszéltem, azt mondta okés, de nem tudom valójában nem esik-e neki rosszul.


Nektek ez beleférne? Vagy inkább hanyagoljam?



2019. júl. 5. 09:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Viszont ugyanakkor nem szeretném, ha barátságaimnak annyi lenne, mert jött valaki az életembe. A fent említett srácnak a születésnapjára sem tudtam elmenni (nem a párom miatt) és már ez is szóvá lett téve...
2019. júl. 5. 09:09
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Az én páromnak is vannak lány ismerősei, akikkel néha beszél. Még ha van is olyan helyzet, amikor ez zavar, ha problémát csinálnék belőle feleslegesen, abból csak nagy baj lenne, és senkinek sem lenne jó. Ameddig nincs semmi gyanús, ami arra utalna, hogy nem csak barátok, addig felesleges veszekedni. Egyik exével is tartja a kapcsolatot, de ő külföldön él, és állítólag már van új kapcsolata. Néha mikor beszélnek facen és nagyon mosolyog, kicsit inkább viccesen rászólok, hogy ez nekem nem annyira tetszik, de nem beszélnek olyan gyakran, hogy bármitől komolyan tartanom kelljen, úgy érzem. Meg ha elkezdeném erőltetni, hogy ne beszéljen vele, akkor a párom gondolom dühös lenne, és csinálnék egy még nagyobb, ezúttal valós problémát.
2019. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Na most olyan hogy férfi-női barátság nincs! Még ha meleg is akkor lehet a csak egy nap érezni kezd valamit iránta...


De most komolyan olyan naiv vagy, vagy pedig ennyire nem bírsz a vagináddal hogy férfi párod mellé kellenek még különböző féle férfi barátságok kapcsolatok!!???


Nem férne bele! Az mas ha pl kolléga/iskolatárs azt be mennek valahova TOBBEN (fiúk lányok) kávézni de el falában egy fiu sem CSAK barátkozik nőkkel!!! Akarnak tőled valamit ne hidd azt hogy nem!

Tudom mert férfi vagyok


Én inkabb teged hanyagolnálak!

2019. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Exevel beszél? Hat te egy nagy marha lehetsz! Ezzel csak teged aláz meg 😅😂😬😏 de persze ez neked megfelel...
2019. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
nekem is van ilyen lány barátom akit megszoktam említeni ha valakivel ismerkedek, mert ha valaki nem tudja elfogadni, akkor azzal nincs értelme folytatnom
2019. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs exem, a párom az első :) Nem is tudom ezt hol is olvastad tulajdonképpen! :) Na mindegy...


Megbeszélem vele és szerintem meg létezik fiú-lány barátság. Konkrétan van 2 srác, akivel már évek óta jóban vagyunk és ez évente (!) alig 1 találkát jelent, még csoportos szülinap keretein belül is. A másik meg egyetemi csoporttársam. Nem gondolnám, hogy ebből problémát kellene csinálni, a tulajdona meg nem vagyok senkinek sem. Párom az üzeneteimbe is belenézhet megmondtam, hogy az se érdekel. Szóval nincs titkolnivalóm.

2019. júl. 5. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

A férjem legénybúcsúját is együtt szerveztük meg egy nagyon jó férfi barátunkkal, annyit voltunk kettesben kávézókban, meg otthon nálunk, hogy a szomszédok nem is tudom, mit gondolhattak. 😂 A férjem meg 30 nővel van egy irdodában, vezetőként. Mindneki mindennel őt keresi meg, ha nem kéne a többiek előtt, van, hogy lemennek ebédelni.


Sosem okozott semmi ilyesmi feszültséget köztünk, bízunk egymásban.

2019. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Az előző komment en irtak nem neked szántam kérdező...
2019. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

De őszintén ez csak akkor fer bele ha en mint férfi kevésbé érdekelne a kapcsolatunk mivel ez csak egy úgymond nincs lo szamár is jo lesz szituáció ha meg csal meg csal lesz.arom mert vége

De ha valakibe tényleg szerelmes az ember akkor na az más! De egy szimpla semmit mondó kapcsolatnal...

2019. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Bele, aki meg itt pattog, hogy ez sok és sír a szája, hogy megcsalják, annak tényleg ki kell lépni abból a kapcsolatból. Ha valaki se a párjában se önmagában nem bízik, annak nem való társas élet.

30/F

2019. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!