Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátotokat nightclubba?

Figyelt kérdés
És vágnátok hozzá jópofát ?
2019. júl. 6. 12:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Pont a saundos kérdés miatt tettem fel a kérdést, hogy legyen kontraszt. Ahogy a soundra is, egy nightclubba is mehet ugyan úgy az ember, hogy a barátaival szeretne kikapcsolódni és jól érezni magát egy a helyre specifikus atmoszférában. Szerintem a kettő között párkapcsolati és hűség szempontjából abszulút semmi különbség nincs.

Mindkét helyen szól a zene, mindkét helyen szolgálnak fel túlárazottan alkoholt, mindkét helyen figyelemmel lehet kísérni, miként vonaglik a másik nem alulöltözötten, feltehetőleg a figyelem középpontjában.

Ne legyünk álszentek emberek, tessék ehhez is jópofát vágni, ha már a soundhoz is azt "kell" :)

2019. júl. 6. 17:12
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

Megyek Kapolcsra a Művészetek völgyébe unokatestvéremmel egy napra.

Akkor ezek szerint egy ilyen népzenei program után köteles vagyok befizetni a férjemet egy éjszakai klubba, hogy vergődő lotyókat nézzen. Értem. Érdekes felfogás.

2019. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
7%

#22


Szépen kiforgattad a dolgot, ügyes, csettintene Kohn bácsi. Egy hasbara-érdemrendet azért átvehetsz.

2019. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#22. Ha a művészetek völgyének is van olyan híre, mint a balaton soundnak, akár. De azért remélem érzékeljük a kettő rendezvény közötti különbséget. ;)
2019. júl. 6. 18:32
 25/25 anonim ***** válasza:
#22, a férjed is vigye az "unokatestvérét"!
2019. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!