Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadjale?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi folytonölelget , de én nem vettem komolyan mert megtudtam , hogy egyutt el valakivel

Viccesen mikor ugratták a kollegak hogy mit csinal nyaron en mondtam hogy a felesegevel lesz. Rögtön tagadta hogy neki semmilyen feleségenincs ( nem vette felesegul , tehat nem feleseg , de egyutt élnek , tudom konkret forrásból

Miert tesz ilyet egy érett férfi ?


2019. júl. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem a felesége, akkor nincs felesége.

Mi a gond?

2019. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nemegyedülálló
2019. júl. 6. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos unalmas mar neki az otthoni koszt. Beugrana hozzad egyszer, ketszer vacsorazni. Mondjuk ne nagyon ringasd magad abba a tudatba, hogy te leszel az uj, allando szakacsnoje.
2019. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mondjukne flörtölgessélilyen jellemtelenemberrel mertnemvagy jobbsemmivel. Azértteszimert hasonlóanéretlen,mintte.
2019. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de te vagy az aki hagyod, hogy ölelgessen. Mit vársz??

Most vagy hívd fel hozzád és dugjatok, vagy mondd meg neki, hogy nincs több ölelés, és csak kollégák vagytok.


Vagy nem tudom ti hogyan vagytok, de nálunk irodában nem szoktuk ölelgetni egymást...

2019. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!