Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek olyan nők akik a túlsúlyt nem csak eltűrik, hanem még be is jön nekik?

Figyelt kérdés

A minap hallottam egy ilyenről, de még mindig nehéz elhinni. Szerintetek? Mennyire létezhetnek az ilyen nők? És ha igen, merre lehet őket megtalálni?


(Hazabeszélek persze, mert én is dürhő dagadt vagyok, sajnos)


Azért lenne ez jó, mert előttük nem kellene félni, pl. levetkőzéskor vagy ilyesmi, hogy biztos fújjolni fognak meg titokban undorodni... Mint a többi nők - amúgy jogosan, de rendesen "lefogyni" úgysem tudok, max a "kis túlsúly"-ig tudom lehozni, de rendes vékonyság nem elérhető.



#szép is volna #ha ilyen lenne #nem kellene félni #lehetne élni
2019. júl. 7. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Én igen :)


31N

2019. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szval nekem bejön!!!
2019. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A nagy számok törvénye alapján léteznek ilyen nők, bár én még eggyel sem találkoztam.
2019. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Te lehetsz az egyetlen. :) Mily kitolás az élettől, hogy sosem fogunk találkozni.
2019. júl. 7. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogy én vagyok az egyetlen, tudok még pár jópár példát de ők kapcsolatban vannak.
2019. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is bejön, sőt nagyon sok barátnőmnek. Egyikük az az igazi modell alkat, miközben a pasija kb 130 kg körül lehet és imádják egymást.
2019. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek a mackósabb pasik is.
2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez evolucios dolog miatt ritka. Belenk van kodolva hogy az alacsony testzsirszazalekot tekintsuk ferfiasnak. Ettol fuggetlenul latod, van olyan akinek bejon:)
2019. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
69%
Na nekem ugyan ez a kérdésem csak fordítva, hogy vannak olyan pasik akiknek az bejön ha egy lány “dagadt”?
2019. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: ne haragudj, de van párom. De köszönöm az érdeklődést.
2019. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!