Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy ilyen férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen férfival ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még soha nem találkoztunk egymással. és még csak 3 napja beszélünk. Szinte majdnem minden órában ír nekem, és ő magától leírja hogy éppen hol jár, pedig meg se kérdezem mit csinál vagy hol van. Még képet is küld nekem azokról a helyekről ahol járt, még ő is rajta van a képen. Nem tudom hogy ez direkt vagy szándékos volt, de egy este csak úgy kiléptem, és utána már csak másnap reggel írt. Elnézést is kért, amiért nem köszönt el tőlem.

Azt mondta hogy ő az eddigi barátnői mellett is megbámult nőket, és hogy ő nem féltékeny arra, hogy ha én is megbámulok pasikat. Hűségesnek is mondja magát.

Azt mondta hogy ő odavan a szép lábakért, úgy fogalmazott hogy így csinálnak a pszichopaták is.

Meg még nem találkoztunk de már olyan ígéretet tett, hogy megtanít egyszer síelni.


2019. júl. 8. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez pont az a típus aki majd elvárja hogy minden lépésedről számolj be. Hallgass az ösztönödre szerintem azért tetted fel ezt a kérdést mert nem jó érzéseid vannak vele kapcsolatba.
2019. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer feltetted a kérdést.

Ne haragudj, de aki ilyen fogyiságot ír le " ő odavan a szép lábakért, úgy fogalmazott hogy így csinálnak a pszichopaták "..a pszichopaták nem így csinálnak.

A másik meg amit az első írt, nekem másfél hétig volt egy "kapcsolatom" egy férfival, aki folyamatosan hívogatott, mert KI TUDJA mit csinálhatok, hol vagyok. Egy barátnői látogatás kicsapta nála a biztosítékot és mocskolódni kezdett meg bőgni a telefonba, hogy biztosan f..szt szopok, meg barátnőmmel végig dugatjuk magunkat a ki tudja kikkel (otthon boroztunk ketten). Másnap bocsánatot kért. :D

Utána vége lett nyilván. Esélyes, hogy ez az úriember is hasonló típus.


Kerüld el inkább.

2019. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 naposan így ragad? Ajjjajj.
2019. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzott hogy a pszichopatákra is jellemző hogy odavannak egy-egy dologért.
2019. júl. 8. 16:34
 5/8 anonim válasza:
Mi meg arra célzunk hogy még most küld el mert később ebből csak gond lesz és rosszabb lesz. De igazából te tudod de előre lehet látni a leírtakból hogy rossz vége lesz és én a te helyedben még most megszakítanám vele a kapcsolatot mert ebből jó nem fog kisülni :)
2019. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok,de ez nekem ijesztő.A helyedben leráznám.
2019. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki az elején ennyire nyomul, az megbízhatatlan. Vagy mert rafináltan mielőbbi szexre hajt, aztán megunja a széptevést, vagy mert simán kattant. Szerintem is hagyd.
2019. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
LyuLY
2019. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!