Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyeim! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyeim! Mennyire taszító ez a személyiségtípus nektek férfiban?

Figyelt kérdés

Kérdésem a híres/hírhedt gyakoris hölgyekhez szólna, ha nem gond. :)

Amennyiben jártas vagy/érdekel a (bulvár)pszichológia területén és tudod mi az az MBTI, akkor kérlek válaszold meg a kérdést. Csak annyit kérek, hogy aki tudja a saját típusát az biggyessze már kérem alá, jól. :)


Nem is kérek kort, mert nem az a célom, hogy most itt "becsajozzak", csak kíváncsi vagyok. Senkinek sem fogok privátot írni. :)


[link]

Nálam 34,5/35. Fél pontot azért vontam le, mert a nyolcas pontnál nem vallom magaménak a "hevesen" szót. A többi viszont nagyon is igaz. :)


Köszönöm szépen!


ps: Nem kérek troll válaszokat! Köszönöm!



2019. júl. 10. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

> ps: Nem kérek troll válaszokat! Köszönöm!

Ez egy nagyszerű módja annak, hogy felhívd magadra a trollok figyelmét.

2019. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Vannak ilyen barátaim, de párnak nekem nem a legszerencsésebbek. Nem bírnánk sokáig együtt.


INTJ

2019. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

> Vannak ilyen barátaim, de párnak nekem nem a legszerencsésebbek. Nem bírnánk sokáig együtt.

Mint INTJ kérdezem: van olyan személyiségtípus, amellyel sokáig bírod együtt?

2019. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem nőként, de...


"Nem kérek troll válaszokat"


:D



Ez ugyanolyan, mint sok postaládán a "reklám anyagot nem kérek!" - na ezen postaládák mindig csurig vannak, mert ez szinte felhívás arra, hogy dobd bele. Itt a házban is kiírta egy jóember - és következetesen mindenki a sajátját is átdobja az övébe. Ilyet nem szabad kiírni.


A másik példa ami beugrott az egy fiktív történetben a bank ajtajára kitett "Bankrablók kíméljenek" tábla :D


Amúgy az itteni hírhedt csajoktól akarsz választ? Még ha csak a néha válaszolgató lányoktól akarnál, azt mondanám, jó válaszokat (is) fogsz kapni, de az itteni hírhedt csajok pontosan olyanok, mint a hírhedt srácok, csak nőben.

2019. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én kedvelem õket, jól kijövök velük, mivel én magam is az Infp/Enfp határán mozgok. Jött már ki ez is, az is.
2019. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1 és Edricus: Igen, amikor már leírtam fogtam is a fejemet, hogy ezt lehet nem kellett volna, de úgy néz ki, eddig troll mentesek vagyunk, na majd most... x)


5: MBTI tesó!!! ^^

Én is a határán mozgok a történetnek, nekem a legutolsó: [link]

Amúgy inkább vagyok extro, mert az interakció emberekkel/társasággal feltölt energiával, újult erőre kapok, szinte mindég így érzek. (Persze kivéve a gyevi bírót, meg a nagyon energiavámpír embereket :D)

Plusz a kognitív funkciókat tekintve inkább nálam: NeFi(TeSi), mint FiNe(TiSe)

:)


Köszönöm szépen akik válaszoltak, jöhetnek még, szívesen fogadom a hozzászólásokat!! :)

2019. júl. 10. 12:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem INTJ szokott kijönni. Eleve nem tudok az extrovertált, érzelemközpontú emberekkel azonosulni, de sok más embernek szimpatikus lehetsz.
2019. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok, nekem sok lennél.
2019. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a videó, amit linkeltél, akkora baromság hogy az nem igaz.
2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: most jöttem rá, hogy 2 nagyon jó barátom is ENFP. Tök vicces, eddig nem is gondoltam rá. Szóval tényleg jól kijövök velük, mivel én is nagyon érzelmes típus vagyok.
2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!