Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be ennyire a rendőrök? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos összementem egy másik autóval, elég csúnyán és hát kijöttek a rendőrök. Normálisak voltak, de az egyik nagyon kedves volt velem, ameddig vártuk a trailert, addig meg is kínált egy cigivel. Szóval a lényeg az hogy valami úgymond nagyon megmozdult bennem, amikor a rendőr pasival beszélgettem.. Olyasmi amit kb csak gimiben éreztem, ilyen nyers vonzalom. Tudom hogy nagyon gáz vagyok de mi lehet ez? Utána persze el is múlt nem vagyok már tinilányka..

De világéletemben vonzottak a rendőrök, nagyon. Ha valaki tudja mi lehet az oka, irjon.. 23/nő



2019. júl. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én leszarom, de ne vezess többet. Ha összetöröd a tök új, 20 milliós Mercimet, komolyan nem állok jót magamért...
2019. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én voltam a hibás, és ha leszarod ne írj ide inkább törődj a képzelt merciddel köcc
2019. júl. 13. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!