Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam kilépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam kilépni a nagyon rossz házasságomból?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt férjem nagyon megváltozott. Nagyon oda volt hogy legyen baba de aztán mégis. Társkeresőzött, csetelt stb. Elnéztem neki mert a gyerekem apja. Nem változott meg hiába mondta. Egy idő után mivel már elegem volt hogy még beszélgetnem sincs kivel, en is társkeresőzni kezdtem. Össze ismerkedtem egy nagyon kedves férfival, nagyon egy hangon voltunk. Szinte vele csináltam végig a terhességem. Szomszéd városban él, találkoztunk is. Több nem volt. Nagyon sokat segített. Miután megszületett nagyon elfajultak itthon a dolgok, többször meg is ütött. Nem mertem senkinek se szólni pedig nyoma is volt. Ez a férfi rávett, hogy költözzünk hozzá a babámmal, Őt is el fogadta volna. Mégsem mertem megtenni. Persze lassan elúszott a lehetőség. De ezt elmondtam neki. Azóta annyiban változott, hogy nem üt meg, állítólag nem is csal. Lehet hogy megváltozott tényleg?
2019. júl. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Megijedt, hogy el akartad hagyni, de amint leül az iszap megint elkezd ütni, hisz korábban is megtehette.

Válj el tőle minél hamarabb!

2019. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott meg örökre! Ideig-óráig normalis lesz, de amint érzi, h biztos a talaj a lába alatt újra el fogja kezdeni.

Nagyon felelőtlen anya vagy egyébként. Kívánom, h ne jöjjön el az az idő, amikor már a gyereket ütni fogja.

2019. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz a férjed de mindig is ilyen volt csak korábban még nem jöttél rá
2019. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!