Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik, ha a lány elég vékony és magas? Olyan 174cm,55kg?

Figyelt kérdés
vagy féltek tőlük és azt gondoljátok nekik túl nagyok az igényeik-----?
2019. júl. 14. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 0 esélyem lenne, szóval igen, vehetjük úgy. Kivéve, ha épp ez a fétise, de azt kétlem.
2019. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem a küllem alapján döntöm el azt, hogy van e esélyem a másiknál. Sokkal inkább fontos számomra a kisugárzása. Ha úgy vélem hasonlóak lehetünk, el tudnám képzelni magam mellett, stb.stb. akkor Miss Universe is lehet... Ha úgy érzem teljesen más az értékrendünk, mást keresünk, másra van szükségünk.. akkor még egy átlag kinézetűhöz sem megyek oda.
2019. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Magasabb és nehezebb vagyok nálad. Félsz tőlem vagy az igényeimtől ?

32/f

2019. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyre hülyébbek a kérdések. Hogyan következne a 174 centijéből a "túl nagy igény"?
2019. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1 centivel vagyok alacsonyabb nálad, a kiló stimmel, de én ponthogy azt tapasztalom, hogy túl vékonynak tartanak minket. A "kedvenc" kutyás, csontos idézetemet is sűrűn hallom...
2019. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5, igen sokszor mondják,hogy húú de gebe vagy,de csak a nők :D

azért tettem fel a kérdést,mert itt rengetegszer olvasom a férfiaktól,hogy félnek a vékony nőktől,hogy biztos nagy igényeik vannak és inkább a husibb nőkhöz mennek oda,mert nekik tuti nincs elvárásuk. Persze mind tudjuk,hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz,mégis sok férfi azt gonodlja,hogy vékonyság=nagy igény.

2019. júl. 14. 18:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a túl vékony lányokat.
2019. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6- Ez baromság, senki nem gondolja ezt.
2019. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
Nekem nem jönnek be a hozzád hasonló magas és vékony lányok, szimplán úgy hívom őket, hogy Insta-gebék. Kinek a pap, kinek a paplan, ez van...
2019. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

pont nem érdekel a nők igényei. Igények sorolása utána meg összejön egy olyannal aki totál az ellenkezője aztán megy a sírás, hogy jaj, miért ilyen idióta velem a párom.


3 csajnál próbálkoztam. mind iránt volt érzelem, oda figyelés stb, erre mind 3 összejött egy idiótával akit elvileg kerülnek messzire. akkor milyen igényekről beszélgetünk?

2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!