Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ugyanazt a közös képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ugyanazt a közös képet kirakni profilképnek facebookra egy párnak vagy csak én tartom annak? 26/F

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem gáz, nagyon ari.
2019. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl jó ötlet, mert kicsit összezavar pl. hogy akkor ki is írt nekem, mert a profilképet látom először. Rakhattok ki közös képet mindketten, de szerintem ne ugyanaz a kép legyen.
2019. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz.
2019. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én spec sose ertettem egy profilkepen minek 2 embernek rajta lenni. Nincs azzal bajom ha egy par kozos kepet tesz fel, de valahogy az hogy a párod profilkepén is ketten legyetek nekem már valahogy túl sok. Szubjektiv vélemény.

Mintha annyira muszáj lenne online mutogatni hogy egy ők egy pár.

2019. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem, amikor mindkét ember az ismerősöm, ugyanazzal a profilképpel, és ugyanaz a poszt alá kommentelnek, és el kell gondolkoznom, hogy melyik melyik. :D
2019. júl. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem felesleges, meg ha mindkettőt ismerem, kicsit zavaró, hogy ugyanaz a kép.

Amúgy borító képnek is ki lehet tenni. Úgy megvan, hogy közös, de mégse a profilkép. Vagy abból a sorozatból lehet választani egy másik képet. Az egyiken mondjuk ölelitek egymást, a másikon meg csak vigyorogtok, mint a telitök. Esetleg meg is cserélitek, hogy ki melyik oldalt van.

2019. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de annyira felesleges. Igazából attól függ mi a motiváció mögötte. Én akiket ismerek ott mindenhol az van, hogy az asszony ráparancsolt, hogy rakjon ki közös képet mert amúgy simán flörtölget mással a pasi (vagy fordított nemekkel ugyan ez). Tehát egyfajta tűzfalnak használják külső nyomásra a közös képet.

De mondjuk nekünk van olyan képünk amit nagyon nagyon szeretünk és emiatt simán kiraknánk. Nem azért mert közös hanem mert tényleg baromi jó kép. De én ezzel úgy vagyok, hogy ha a főnököm vagy egy cég megnézi mondjuk a facebook profilom akkor ne a párommal közös kép legyen már a profilképem. Ilyen esetekben tényleg baromi ciki és úgy kb nulla komolyságot sugároz.

2019. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is egy kicsit dedos, de igazabol tok mindegy. :) Vannak ilyen kis lelkes parok.
2019. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blenderman válasza:
100%
Egy magánfelhasználó személy profilképére bármely közösségi oldalon csak annak az egy embernek a képe való, akinek a nevére szól a profil. Nem a páré, nem a kutyusé, nem a gyereké, nem a plüssmackóé, stb. Persze csakis akkor, ha komolyan vehető embernek akarsz látszani. Ellenkező esetben azt raksz ki, amit akarsz (ha nem ütközik közösségi irányelvekbe :-) Minden más kép, ami olyan dolgot v. személyt ábrázol, amire/akire büszke vagy, arra ott van a borítókép, ahogy előttem írták, vagy posztot is közzétehetsz róla. Ha a párod besértődik egy ilyen gyerekes dolgon, hogy miért nem teszed ki a közös képeteket profilképnek is, érdemes elgondolkodnod, hogy hozzád való-e az illető.
2019. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vállalkozók meg a seftelők szokták így kirakni, mert a sok iq nulla "ügyfelük"-nek rögtön villoghatnak a családjukkal. Gyereket kutyát is ezért cseszik oda a borítóra, hogy jó munkaerőnek tűnjenek. Vagy tényleg a féltékeny fél úgy gondolja hogy ez jó elrettentés lesz. Mondjuk ez téves, mert ez sok embert abszolút nem tart vissza.
2020. jún. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!