Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön kasszánál, ha félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kasszánál, ha félre tudom tenni a megbeszélt összeget, szégyellnivaló néhány költségesebb eszköz beszerzése otthoni edzéshez?

Figyelt kérdés

Ha nagyon spórolós és fogyasztásellenes a párod... Tartok tőle, hogy cseppet sem tetszene neki, általában az az érv, hogy a leendő gyerekeinktől veszem el, amit elköltenék. Nem akarom szórni a fizetésem, csak néhány régi dédelgetett vágyamat már nagyon szeretném elkezdeni.


Ti hogy beszélitek ezeket meg, hogy szoktatok megegyezni?


2019. júl. 21. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem jövök össze olyannal, aki megpróbál beleszólni abba, hogy mire költök.
2019. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szolgalelkű cseléd. Vedd meg amit akarsz.
2019. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak bűntudatom van, ha arra gondolok, ő mennyire eltökélten tartja magát az elveihez, és abból hozza ki a legjobbat, ami van. Nekem viszont már a szintlépéshez is jó lenne néhány eszköz. Egyébként én jól viselem általában az irányítást, nem szokott gondom lenni a döntéseivel, a véleményével.
2019. júl. 21. 23:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Különkasszanal semmi köze, hogy mire koltesz. Ne hagyd már magad elnyomni.
2019. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mit szeretnél venni?
2019. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Külön kassza.Akkor miről beszélünk ????

Vedd meg amit akarsz.

2019. júl. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de ebből a kapcsolatból minél előbb szállj ki, mert ez így nem buli. Én személy szerint nem bírom elviselni, ha valaki ilyen módon irányít, a bűntudatkeltés csak a hab a tortán. Külön kassza van, a pénzt amit kerestem arra költöm amire akarom. Ha ezt nem tudja megérteni és elfogadni akkor sajnálom. De te tudod, ennek szerintem nincs sok értelme.
2019. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugy érti a kerdezö hogy külön kassza de mindketten felretesznek a közösbe pl a leendö gyerekre es abbol akar gépet venni?


Nálunk az exem csinálta ezt. Mindketten gyüjtöttünk fifti fifti közös házra, szakitàs után eltapsolta a részét kocsira meg motorcsonakra.

Addig a sajàt dolgait nem a félretettböl valositotta meg hanem külön is tett félre magának tekintve hogy joval többet keresett de a közösbe be nem tett volna a keresetehez kepest többet.


Szoval fiktiv számokkak

Mondjuk en ketestem 150 et addig ö 250 et, ment a közösbe havi 50-50, ö meg kb még 50-100-akat tett felre csak magànak alkalmi elköltesekre pl 100 ezre hegesztö pajzs, 50 ezres cipö, jo ruhàk, miközben en mellette joforman lyukas cipöben jartam.

2019. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Az a szégyelnivaló,hogy egy katonatiszttel vagy.Mégis mi köze hozzá mire költöd a fennmaradt pénzed,ha a megbeszélt összeget félretetted?

Értem én,hogy szereted,ha irányítanak,de azért ha ez gond lesz a barátnőnek,akkor egy zsömlét se vehetsz a pénzeden?Ruhát is csak akkor,és olyat,amilyet ő engedélyez?

2019. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*agyaltam is ezen ha gyerekünk lenne es csak gyedet meg gyest kapnék totál le is szegényednék mellette es éljek meg ha a 150 es fizu utani gyedet nézzük 105 ezerböl, aztán a 25 ezres gyesböl gyerekkel
2019. júl. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!