Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti miként viselkedtek egy olyan exszel, akivel újra akarjátok kezdeni, és hogyan azzal, akivel már csak barátok vagytok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az exnek van párja, és ti abszolút nem pártoljátok a megcsalást, szóval nem nyomultok rá, inkább csak vágyakoztok.

Mikor van az a pont, amikor az exnek tisztáznia kell, hogy továbbra sem tekint már rátok úgy? És ezt hogyan kellene közölnie, hogy ne tapossa szét a lelketeket? Vagy jobb, ha egyszerűen csak "leráz", elkoptatja a baráti kapcsolatot is veletek?


2019. júl. 23. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha össze akarok vele újra jönni, akkor megvárom amíg szakít, és elhívom találkozni.
2019. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha nem szakít? Barátként végignézed az eljegyzést, esküvőt...stb, és reméled, hogy közben elmúlik, amit érzel, beleszeretsz másba?

Mármint, persze, ez is egy opció :) Csak ehhez azért szerintem kell némi mazohizmus. Fordított helyzetben én önként szakítottam meg a kapcsolatot azzal, aki iránt többet éreztem, de ő csak barátilag tekintett rám.

2019. júl. 23. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg dugunk párszor, az nem újrakezdés.

De szóba se jön.

Maradunk ilyen limitált barátok,és nyilván örülök, ha boldog.

Jobb lenne, ha velem volna az, de annak már vége

2019. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!