Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem szeretek a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek a barátommal eljárni dolgozni az éjszakában (? )

Figyelt kérdés
A párom dj és havi 1-2 alkalommal fellép helyeken. Ő mindenkit ismer, haverja mindenki, én viszont nehezen barátkozom elég introvertált vagyok, és ez őt láthatóan zavarja hogy nem tudok ellenni velük ahogy ő. Mit tegyek ez ellen? Nem szimpatikusak ezek az emberek szóval kb magamra kell eroltetnem még azt is hogy köszönjek nekik. Úgy érzem kinéznek maguk közül.

2019. aug. 1. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi a macskafingot keresel te egy extrovertalt DJ mellett?
2019. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is kíváncsi vagyok, amire az egyes.
2019. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Műköhettek párként jól az ellentétes személyiségek ellenére.

De a rosszat ne erőltesd már magadra! Független ember vagy, saját döntésekkel! Megmondod szépen, hogy nem érzed jól magad, és nem mész többet! Gondolom ő mennyit jár a te munkahelyedre.... hát neked is annyit kell az övére! 😊

2019. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

'Műköhettek párként jól az ellentétes személyiségek ellenére." Ó, hát hogyne. ez a példán keresztül látszik is.


Egy kapcsolat 10 év fölött hiteles. Meg ha a felek elmúltak 40. 20 évesen minden szép és jó, és minden szupika és pozitív, és és és az élet egy nagy lehetőség, mindent elérhetsz, csak sportolj, utazz, és ismerkedj. Aztán majd 20 év múlva a 95% rájön hogy fiatalság bolondság.


Nem, az ellentétes személyiségek hosszú, de akár már rövid távon sem életképesek párkapcsolatban.

2019. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold jól át: ő extrovertált, éjszaka dolgozik. Te befeléforduló vagy és nappal dolgozol vagy fogsz dolgozni.


Ebből nem sok jó sül ki.

2019. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok. Ha el kellene járnom ilyen partykra, amikre ti jártok és jópofiznom kellene, én biztos, hogy menekülnék ebből a kapcsolatból. Büntetés lenne az így töltött idő. Szerintem neked is az.
2019. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!