Házasság téma - Gyakori kérdések
Keresés felnőtt párkapcsolatok - együttélés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Még együttélés sincs és nem részletezendő okoknál fogva nincs most kilátásban. (Viszonylag ritka, hogy az utóbbi időben meghallgat.) Még egy munkatársi kapcsolat sem tud realizálódni közöttünk.
Még azt szeretném, hogy nem pontosak a szavazásban a számok, tehát pl az egyik mező 5 egész 9 tized hónapig tart, a másik pedig 6hónap és attól fölfelé.
Trollok meg a folosleges hozzászolások nélkül kérnén a válaszokat!
És úgy vagytok együtt, hogy sose lépett félre, egyikőtök se. Van ilyen?
Ismertek ilyen párkapcsolatot, házasságot? Szavazás
Mondjuk mikor kilépni már nem mernek pl a házasságukból (életkor, meglévő egzisztencia, család, stb), mert úgy érzik, hogy már nem nagyon van feljebb, de közben meg a vérük azért még hajtaná őket, ilyenkor mennyire szenvednek - láthatóan - ettől az állapotuktól?
Pl. egyik pedáns, másik rendetlen. Eltérő gyereknevelési stílus. Rossz kapcsolat rokon(ok)nal (pl. anyós). Megcsalás (akár rendszeresen). Egyik dolgozik, másik nem. Kérlek fejtsetek ki. Ha több is van adott kapcsolatban, mindet írhatjátok.
a férjem a barátjával kint dolgoznak külföldön 3 4 hetente szoktak haza jönni. de most a barátja háza állítólag nincs még kész valamit csinálnak rajta legalább is nekem ezt mondta a férjem. így most a barátja is itt lenne egy hetet nálunk amikor jönnek majd szabira...
Szerintetek a párkapcsolatok mekkora része boldog, és nem csak azért vannak együtt pl. a házas felek, mert akkor a vagyonmegosztásnál egyik sem részesülne akkora javakból, amivel kezdhetne valamit? Vagy a mostani 55-70 éves korosztály, akik nagyrészt hamar házasodtak,...
Tapasztalatokat szívesen meghallgatok ilyen téren, akinek van.
Mi a jó számodra a hosszú párkapcsolatban, házasságban?
Eltelt időtől függ, vagy inkább az érzések dominálnak? Fiatalabb, vagy idősebb korosztály a meggondoltabb? Manapság szerinted fontos a dolgok hagyományos menete: együtt járás, eljegyzés, házasság, összeköltözés, vagy a sorrend felborítható, vagy akár át is írható?
35 éves vagyok. A férjemmel élek már 16 éve. 7 évvel ezelőtt házasodtunk össze. Nagyon jó kapcsolatunk van, rengeteg dolgot csinálunk együtt, jól érezzük egymás mellett magunkat. Viszont a szex már nem olyan mint régen. Emlékszem az elején minden nap többször is...
Én egy 25 éves férfi vagyok. A jelenlegi munkám Nyíregyházához köt, a párom Egerben él és egy éven belül szeretnénk összeházasodni. Praktikussági okokból úgy döntöttünk, hogy én költöznék hozzá Egerbe, így ott kellene felépítenem egy új életet. Szerintetek mennyire...
Ezekben a szitkomokban, vígjátékokban az (általában) após mindig szívatja, beszólogat a vejének. Te meddig tolerálnád ezt? Hagynád, hogy olyan taggá válj, akin röhög a közönség?
Volt egy kérdés egy esettel,kíváncsívá tett. Tudjuk itt nem sok olyan válasz lesz hogy ne legyen piros de érdekel van e itt olyan pár s nem tipik megcsalásra értem hanem akinek volt egy rossz párkapcsolata már és jött egy harmadik. A kapcsolat a végét járta lett egy...
Mi a feleségemmel közös kasszán vagyunk és nem tudom elképzelni, hogy filléreskedjünk, hogy most ezt én fizetem azt Te. Számomra ez nem előny. De akkor miért jó?
Ha valamilyen okból kilátástalannak tűnik számodra a társkeresés, próbálkozol azzal, hogy másképp fogd meg a negatív gondolatokat, pl. észrevedd az egyedüllét pozitívumait? Sikerül boldogan élned egy új felfogással?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




