Házasság téma - Gyakori kérdések

Keresés felnőtt párkapcsolatok - együttélés témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Miért gondolja egy férfi, hogy mindenáron házasságot akarok, amikor már nincs is róla szó, csak elméleti kérdés marad?

Még együttélés sincs és nem részletezendő okoknál fogva nincs most kilátásban. (Viszonylag ritka, hogy az utóbbi időben meghallgat.) Még egy munkatársi kapcsolat sem tud realizálódni közöttünk.

5
Mennyi ideje vagytok együtt, és mennyi ideig kellett tanulnotok az alkalmazkodást, csiszolódnotok egymáshoz a pároddal?

Még azt szeretném, hogy nem pontosak a szavazásban a számok, tehát pl az egyik mező 5 egész 9 tized hónapig tart, a másik pedig 6hónap és attól fölfelé.

8
Hogyan lehet egyutt élni egy házasságban egy erősen gázlángoló feleséggel?

Trollok meg a folosleges hozzászolások nélkül kérnén a válaszokat!

9
Azoknak a nőknek, akik hozzászoktak fiatalkoruk óta az állandó partnercserélgetésekhez, nekik később mennyire nehéz elviselni a házasságon belüli monogámiát?

Mondjuk mikor kilépni már nem mernek pl a házasságukból (életkor, meglévő egzisztencia, család, stb), mert úgy érzik, hogy már nem nagyon van feljebb, de közben meg a vérük azért még hajtaná őket, ilyenkor mennyire szenvednek - láthatóan - ettől az állapotuktól?

12
Akinek problémás a kapcsolata házassága, azoknak mi a rossz benne pontosan? Mi képezi vita tárgyát?

Pl. egyik pedáns, másik rendetlen. Eltérő gyereknevelési stílus. Rossz kapcsolat rokon(ok)nal (pl. anyós). Megcsalás (akár rendszeresen). Egyik dolgozik, másik nem. Kérlek fejtsetek ki. Ha több is van adott kapcsolatban, mindet írhatjátok.

7
Jó ötlet ez a férjem részéről?

a férjem a barátjával kint dolgoznak külföldön 3 4 hetente szoktak haza jönni. de most a barátja háza állítólag nincs még kész valamit csinálnak rajta legalább is nekem ezt mondta a férjem. így most a barátja is itt lenne egy hetet nálunk amikor jönnek majd szabira...

13
A mai párkapcsolatok, házasságok mekkora része boldog?

Szerintetek a párkapcsolatok mekkora része boldog, és nem csak azért vannak együtt pl. a házas felek, mert akkor a vagyonmegosztásnál egyik sem részesülne akkora javakból, amivel kezdhetne valamit? Vagy a mostani 55-70 éves korosztály, akik nagyrészt hamar házasodtak,...

10
Cigány-magyar párkapcsolat/házasság működőképes lehet?

Tapasztalatokat szívesen meghallgatok ilyen téren, akinek van.

24
Miért jó a másik fingját szagolni 50 éven keresztül?

Mi a jó számodra a hosszú párkapcsolatban, házasságban?

22
Egy párkapcsolatban szerinted mikor érnek el arra a pontra, amikor már komolyan szóba kerülhet az együttélés, vagy a házasság?

Eltelt időtől függ, vagy inkább az érzések dominálnak? Fiatalabb, vagy idősebb korosztály a meggondoltabb? Manapság szerinted fontos a dolgok hagyományos menete: együtt járás, eljegyzés, házasság, összeköltözés, vagy a sorrend felborítható, vagy akár át is írható?

14
Megcsalásnak számít házasságban mással együtt lenni?

35 éves vagyok. A férjemmel élek már 16 éve. 7 évvel ezelőtt házasodtunk össze. Nagyon jó kapcsolatunk van, rengeteg dolgot csinálunk együtt, jól érezzük egymás mellett magunkat. Viszont a szex már nem olyan mint régen. Emlékszem az elején minden nap többször is...

58
Mit gondoltok? Nagyon problémás új életet kezdeni manapság?

Én egy 25 éves férfi vagyok. A jelenlegi munkám Nyíregyházához köt, a párom Egerben él és egy éven belül szeretnénk összeházasodni. Praktikussági okokból úgy döntöttünk, hogy én költöznék hozzá Egerbe, így ott kellene felépítenem egy új életet. Szerintetek mennyire...

8
Tudnál olyan szitkomokba illő párkapcsolatban vagy házasságban élni, ahol az após/anyós nálatok lakik?

Ezekben a szitkomokban, vígjátékokban az (általában) após mindig szívatja, beszólogat a vejének. Te meddig tolerálnád ezt? Hagynád, hogy olyan taggá válj, akin röhög a közönség?

4
Szeretőből kapcsolat? Akár házasság?

Volt egy kérdés egy esettel,kíváncsívá tett. Tudjuk itt nem sok olyan válasz lesz hogy ne legyen piros de érdekel van e itt olyan pár s nem tipik megcsalásra értem hanem akinek volt egy rossz párkapcsolata már és jött egy harmadik. A kapcsolat a végét járta lett egy...

5
Mi az előnye ha házasság után is külön kasszán van a pár?

Mi a feleségemmel közös kasszán vagyunk és nem tudom elképzelni, hogy filléreskedjünk, hogy most ezt én fizetem azt Te. Számomra ez nem előny. De akkor miért jó?

31
Van az esélytelenségnek jó oldala is?

Ha valamilyen okból kilátástalannak tűnik számodra a társkeresés, próbálkozol azzal, hogy másképp fogd meg a negatív gondolatokat, pl. észrevedd az egyedüllét pozitívumait? Sikerül boldogan élned egy új felfogással?

8
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!