Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen a barátom? Én nem fogok mindig utána is takarítani.

Figyelt kérdés

Én mindennap takarítok ameddig dolgozik és ő ha haza jön úgy eszik mint egy gyerek morzsa lesz mindenhol leves lecsopogve az asztalra. Piszkos ruhái az ágyon vannak, taskajabol nem veszi ki a kaját amit hazahoz otthagyja megromlani. Én ezt már nagyon unom. Tud rendesen enni mert ha vannak nálunk akkor szépen eszik nincs szét dobálva semmi.

Miert csinálja ezt?

Én még mondtam már neki hogy nem takarítom fel amit csinál nem érdekli.

1 éve elünk együtt kb 3 hónapja ilyen..


2019. aug. 7. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Te is dolgozol?
2019. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1#: miért ne dolgozna?

De ha mégsem, akkor se legyen a másik egy igénytelen tahó es ne házi rabszolganak nézze a másikat.

2019. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok.
2019. aug. 7. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, bunkó a barátod és természetesnek veszi hogy takarítasz utána.
2019. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd be az ígéreted és utána ne takaríts, csak saját magad után. Egy idő után csak észreveszi magát.
2019. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De engem nagyon zavar nem bírom ki hogy ne takarítsa fel a piszkot.

Ő lefekszik a tv elé és azt nézi késő estig.

2019. aug. 7. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha dolgoztok mindketten, alapból nem csak neked kell takarítani. Nem szabad elkövetni ezt a hibát, hogy kínáljuk a pasi S..gèt, mert az ide vezet. Nem becsüli meg a bele fektetett energiád, teljesen termèszetesnek veszi, hogy ez a dolgod (pedig) nem. Te meg egy ingyen bejárónő el minősítették magad.

Nincs más, minthogy leülj vele, ès ezt megbeszèld. Nem balhèzni egyből, beszèlni. Ha nincs változás, akkor erőteljesebb eszközökhöz kell folyamodni.

Ezt semmikèpo ne hagyd rá, mert csak egyre rosszabb lesz.

2019. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért csinálja, mert őt nem zavarja a kupi, kosz. Az én páromat sem zavarja annyira, mint engem. Beszéltél már vele erről? Ha nem, akkor mondd el neki, hogy téged ez zavar és nem vagy a takarítónője. Másrészről neked is egy kicsit engedned kell. Kompromisszumot kell kötnötök. Csináljatok egy "beosztást", mondjuk heti 1x ő is takarítson, pakoljon el mindig. De tényleg az is nagyon fontos, hogy te is engedj, mert különben az lesz, hogy te mindig csak nyaggatod. Amióta együtt élek a párommal, rengeteget lazultam én is. És ez nekem is jobb,nem vagyok olyan rögeszmés. Nálunk pl most az vált be, hogy maga után azért elpakol már egészen, ha nem is minden nap, akkor 2-3 naponta. Én meg addig nem nyaggatom. A takarítástól meg feláll a szőr a hátán, ezért havi 1x ő takarítja ki a lakást, de akkor fullosan. Ezzel azért én is kibékülök, mert legalább valamit ő is csinál, és érzi a súlyát a takarításnak. Próbáltam már azt is, hogy nem pakoltam el semmit, hogy lássa, hogy mekkora lesz a rumli, ha én nem pakolok, de őt nem zavarta és előbb untam meg én. Ne hagyd azt sem, hogy teljesen ellustuljon, de meg kell értened azt is, hogy valószínűleg őt nem érdekli a rumli, azért nem figyel rá. A cseszegetésből meg hamar elege lesz.
2019. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"1 éve elünk együtt kb 3 hónapja ilyen.." Gondolj utána, mi történt 3 honapja? Mi okozta a változást?
2019. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!