Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hibát követtem el ha a kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el ha a kislányom apjával szakitottAm? Egy alkoholista dologtalan ember

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Akkor jól tetted.
2019. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hiba, én is voltam alkesz tudom, hogy semmire se való.

Mondjuk én épp a kicsi miatt hagytam abba a piálást.

2019. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

És ezt nem tudtad mielőtt gyereket szültél neki?

Hibát követtél el, igen. De nem akkor, amikor ott hagytad, hanem akkor amikor felcsináltattad magad vele.

2019. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Yoda m. ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező és 3-as!


Egy várandós anya nem a férjének, párjának, (régebben urának) szül gyermeket. S nem is magának. Hanem csak szül, mert egy új élet világra-jötte az egy kis csoda. Felnevelni (jól) az már kicsit nagyobb csoda. Aztán útjára engedni... mert a gyermek nem birtoklás tárgya. Nem az apáé, nem az anyáé... hanem csak kölcsön kapták... felnevelni és csodálni, ahogyan szépen fejlődik...

Ezért mondtam az elején:

- NEM az apának szüli azt a gyermeket az anya. Így helytelen a kérdés feltevése:

"És ezt nem tudtad mielőtt gyereket szültél neki?" - NEM NEKI! Hanem a gyermeket önmagáért.

Az biztos, hogy egy gyermek (helyes) felnevelése nagy kihívás. Pláne meg apa nélkül. Hozzáteszem, nem csak napjainkban. Régebben is kihívás volt... még komolyabb kihívás. Például egy-két világháború kellős közepén, amikor nem lehetett tudni, mikor kell az óvóhelyre lerohanni babástúl-mindenestül. És azt sem lehetett tudni, hogy mikor elvonulnak a bombázók, lesz-e még lakás, ház, ahova visszatérhetnek az óvóhelyről. Vagy csak egy kráter, vagyis bombatölcsér lesz a szülői ház helyén.


Elnézést, ha kicsit elrugaszkodtam a kérdéstől... csak azt hallom lépten-nyomon fiatal anyukáktól, hogy ma milyen nehéz gyermeket nevelni, meg hogy szabadidejük szinte nincs is...Vagyis panaszkodnak ezerrel. Miközben meg nem tekenőben mossák-vasalják a pelenkát... nem fatüzelésű a sparheltjük...nem kell lecaplatniuk a legközelebbi telefonfülkéig, ami 3-5 száz méterre is lehet... de boltba sem kell mindig menniük, már mindenütt létezik házhoz-szállítás... és még sincs semmi szabad idejük. Hát hogy van ez?


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 mindenki a sajat helyzetet erzi a legnehezebbnek.Mindenki a sajat szintjen nyomorog.


Kerdezo, ha ugy erzed h nem akarod a kislanyodat ilyen kozegben nevelni, a legjobb dontest hoztad.

2019. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Yoda m. ***** válasza:

Teljesen jogos, hogy lepontoztatok... Nem a kérdésre válaszoltam. Az 5-ös az igen. Ő a kérdésre válaszolt és neki is igaza van.

Ám lenne egy kérdésem... kedves Kérdező... mielőtt a kérdésedre bármiféle választ tudnék adni:

- Nem tudnál kicsit többet elárulni kislányod apjáról? (Esetleg magadról, vagy kapcsolatotokról?) Mégis... mióta alkoholista, mióta dologtalan az az ember? Mindig is az volt? Vagy egyszerre csak megváltozott? Mintegy varázsütésre... Mert ha valami történik egy emberrel, annak oka kell, hogy legyen. Ok nélkül senki nem lesz (nagy hirtelen) alkoholista. Ha meg mindig is az volt... nem az van, hogy Te voltál a vak... ezt észrevenni? Mert, ha pl. ez utóbbi, akkor nem követtél el hibát. Most, hogy kitisztult a látásod.

Szóval ilyenek érdekelnének... szerintem nem csak engem, ha jól gondolom.


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha a szakítás után rájön, h hiányzik neki a gyerek, akkor tenni fog azért, hogy láthassa, vele legyen. Ez esetben megérdemel még egy esélyt.

Ha nem, akkor a döntés önmagát igazolja.

2019. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hibát követtél el, hogy egy alkoholista dologtalan emberrel csináltattad fel magad.
2019. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!