Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiak természetüknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak természetüknél fogva kevésbé válogatósak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem értem a gazdag férfiakat akik aranyásókkal jönnek össze. Tudják, hogy a nő csak a pénzükért van velük, és hogy a nő a szexen kívül semmit sem ad a kapcsolatba, mégis eltartják őket annak ellenére, hogy gazdagok. Azért, mert egyszerűen megtehetik, vagy azért, nert a férfiak természetüknél fogva kevésbé válogatósak?

2019. szept. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudatlanság, avagy emberi butaság adott kapcsolatba való tényleges belelátás nélkül ilyen általánosságokat lehozni.
2019. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemes általánosítani. Férfi vagyok, ráadásul van mit a tejbe aprítani, ennek ellenére baromi válogatós vagyok, van, hogy évek telnek el,h nem találkozom senkivel, aki igazán megfog. Mivel nagyon jó emberismerő vagyok, rögtön látom, ha valaki csak érdekből van jóban velem és az ilyenekből hamar kiábrándulok, bármennyire is vonzódom hozzájuk fizikailag. Egy lánnyal találkoztam az utóbbi egy évben, akiért tényleg teljesen odáig voltam, rajta éreztem, hogy jó ember, kedveltem is a személyiségét és fizikailag is vonzódtam hozzá nagyon, de ő pont visszautasított, máig nem tudom, miért. Azóta próbáltam mások felé nyitni, de senki sem érdekel, egyedül erre a lányra tudok gondolni,pedig már hónaok óta nem találkoztam vele.
2019. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
A mai nők 95 százalékában semmi érték nincs, akkor meg nem tök mindegy?! Ha az ember választhat egy szép nulla, meg egy átlagos nulla között, akkor a szépet választja. Az, meg hogy egy nő mit ad egy kapcsolatba manapság... A rohadt nagy egóját...
2019. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű gazdag férfiak nem kevésbé válogatósak, szimplán tisztában vannak azzal, hogy a "szerelem" nagyrészt pont úgy üzlet, mint az életükben minden más. Ha ők kiugranak egy 30.000 millás kocsiból érezhetően drága ruhában, akkor tudják, hogy nem a kedves és gondoskodó lelkük fogja meg a környezetükben lévő nőket, hanem a pénzük.

És sajnos a #3-as hozzászólásában is van valami. Nem mondanám, hogy minden nő, de a többség ilyen. Én belső terén nagyon válogatós vagyok és egyszerűen borzalmas, hogy mennyi nő van, aki tényleg nem tud semmi tartalmat nyújtani, mert megszokták, hogy sokszor a külsejük miatt tartják őket.

2019. szept. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ez téged mit zavar? Nyilván te csak azt látod milyen ruhában. Ő meg megválogathatja azt is hogy milyen legyen a melle/puncija. Nem fog leragadni egy csúnya salátánál ha amint kilép az utcára jön szembe szebb...
2019. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!