Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiatal párként szülőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párként szülőknél alvás mennyire általános?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már másfél éve összeköltöztünk saját lakásba. Elég jól kijövünk, kisebb viták persze voltak, de mindig megbeszéltük.

Az én szüleim is és az övéi is úgy nagyjából 100km távolságra laknak tőlünk. Szoktunk is járni egyikhez-másikhoz, mikor hogy jön ki.

Én 30, a barátnőm 26 éves.

A kérdés az, hogy mennyire általános/normális az, hogy olyankor ott is alszunk 1-2 napot?

100km nem olyan sok, és nekem az az érzésem hogy így olyan mintha még mindig oda járnánk "haza". Szerintem a látogatás az rendben van, de én legszívesebben a saját aludnék a megszokott ágyamban, megszokott környezetben...

Mit gondoltok erről?



2019. okt. 18. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy azt nem szeretném, ha a szüleim azt gondolnák csak enni járunk hozzájuk meg ünnepekkor. Nagyon jó a viszonyunk de nem találkozunk minden nap. Havonta egyszer szerintem mindannyian örülünk és mindenkinek jól esik, hogy 1-2 napot együtt tudunk tölteni és tartalmasan, nem csak beugrunk enni egyet.
2019. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, erre nem is gondoltam...

Bár ha segítség vagy bármi kellett eddig is mentünk, nem volt sosem az hogy csak beugrottunk, de már megyünk is.

2019. okt. 18. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ez az érzés meg szerintem mindig is meglesz minimálisan.
2019. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az a fő gondod, h amikor ott alszotok nincs szex.
2019. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ezzel nincs gond, talán még több is van olyankor mert más környezet ugye... :)
2019. okt. 18. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne csináld amit nem akarsz,ha nem érzed ott jol magad.Akkor menj egy napra vagy vegyetek ki vhol szállást.
2019. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi egy városban élünk anyukáinkkal, a párom kb 3 km-re az otthonától, én 15. Nekem (én vagyok a nő) nagyobb igényem van haza látogatni, otthon maradtak a kutyáim, anyukám teljesen egyedül. S amikor a párom elmegy pasis estét vagy tartani, vagy elutazik nagy ritkán a munkája miatt, akkor haza megyek kutyázni meg anyukazni. De nem szokott hívni, és a párom anyukája sincs ránk mászva. De néha van olyan, hogy úgy jön ki a lépés, hogy 1 éjszakát nálunk alszunk. A párom csak akkor szokott az anyukájánál aludni, amikor az anyuja elutazik és akkor haza kell mennie, mert vannak cicáik akiket el kell látni.


De úgy konkrétan olyan, hogy most "aludjunk itt" vagy "jövő héten ott alszunk" nincsen. Mi is jobban szeretünk a saját kis kuckónkban lenni, a saját közös ágyunkban össze bújni.

Viszonylag sok ideig voltunk anyáink szoknyája alatt, így kicsit mind a kettőnknek rossz érzés, hogy anyukáink egyedül maradtak. De felnőttek vagyunk, mi is éljük az életünket, és anyukáink is.

2019. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Senkit sem érdekel mit szeretnél.

Tapasztalat. Utazgatni fogsz hétvégente ha tetszik ha nem. Az öregekkel egyre nehezebb lesz. Nem oszják be a pénzüket, hülyeségekre költik, stb.

Persze jó fejek ettől még lehetnek.

2019. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont 100 km-re lakunk a nagymamámtól, felnőtt koromig csak úgy jártak a szüleim oda (jártunk), hogy ott is aldtak (aludtunk). Semmiféle elszakadási problémájuk nem volt, egyszerűen jó, amikor olyankor együtt van a család.
2019. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Mi is jártunk Somogy egyik falujába a lány anyjáékhoz kapálni minden nyáron. Az volt a kötelező nyaralás. Aztán a nagyapja ott lent megalt, az anyja meg erővel oda csalta a lányt és megzsarolta, hogy kitagadja az örökségből, ha nem marad ott vele kapálni a nagyapja helyett. A lány (26éves és teljesen önállótlan volt. Függött az anyjától akinél ahhoz szokott, hpgy "Beáta megértetted!!?") minden nap hívott és panaszkodott, hogy nem bírja. Hívtam és mondta, hogy vissza fog jönni. Gondolom az anyja erre keresett neki valakit.


Egy bolod asszony volt az anyja. Az a hír járta róluk a faluban, hogy amíg férfi volt a háznál, mindig káken zölden járt a család. Aztán az anyjának a másik férjével se jöttek ki.

Sőt amíg oda jártunk, bottal jött nekem is az anyja egy szóváltás után mert ilyenhez voltak szokva. Persze én nem bántottam, nem szokásom, de a botját úgy vágtam földhöz indulatomban, csak csattant.


Amikor a végén a lány után kellett volna menni, akkor nem akartam olyan hrlyzetbe kerülni, jogy az anyja kiprovokálja belőlem, netán agyoncsapjam, annyit nem ért volna az egész!

Béketűrő vagyok sokáig, de ha nagyos sokat ..sztatnak, akkor elborul az én agyam is, annyit meg semmi nem ér!


Szóval lehet jó az anyós, felakva ismeri meg az ember és akkor mutatja meg a méregfogát ha kicsit ott laksz.

2019. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!