Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy kisbabának lesz?

Figyelt kérdés

Meg csak most költöztunk össze pár hete. Mi mindent megbeszéltünk hogy mikor lesz az esküvő, mikor lesz gyerek, mit akarunk..

Most tuti terhes vagyok mert már késik 2 hete nekem mindig pontosan megjön. Ma csináltam egy tesztet és az pozitív lett én nagyon nagyon örültem neki de eszembe jutott hogy mi lesz ha barátom nem örül neki mert nem ez volt tervezve. Mondta is hogy gyerek csak házasság utan

2 éve vagyunk együtt. Én meg suliba járok de dolgozok is mellette 21 éves vagyok

Ő is dolgozok 24 éves


2019. nov. 30. 23:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
86%
Ha két ember nem akar még babát, tudnak gondodkodni arról, hogy a hüvelyspriccből ne legyen pulya.
2019. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes egy logikátok van.

Későbbre terveztétek a babát, de addig is nem védekeztetek, se fogamzásgátlóval, se óvszerrel. Minden esetre sok választásod nincsen, csak annyi hogy elmondod neki, aztán lesz ami lesz. :)

2019. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de ebben a felállásban még egyedülálló anya is lehetsz a végére.


Most már mindegy. Amikor kettesben vagytok otthon, látod rajta, hogy nyugodt, akkor mond el neki.

2019. dec. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
83%
Na, még egy felkészületlenül érkezett szerencsétlen gyerek a nagyvilágba.
2019. dec. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a körítés. Pobt elég meglepetés, hogy nem akar még gyereket, de lesz.
2019. dec. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
0%

Párterápia, családterápia! Nem feltétlenül kell a lakókörzet szerinti "családsegítő szolgálat"-nál megrekedni (nagyon rosszak a tapasztalataim -egyenesen horror.)


(Már segélyszervezeteknél is igénybe vehető a szolgáltatás - főleg a Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársai TELJESÍTENEK KIEMELKEDŐ MÓDON ebben az esetben.)


Családreferens szolgálatok működnek egyházi körökben (pl. ferences szerzetesrend - de nem vagyok biztos benne, hogy pont ott, csak onnan szereztem ilyen infót.)

2019. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Haat 21 eves terhes lany.. sok sikert az elethez :) ofg kelleni
2019. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy "terhes vagyok" bőven elég
2019. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sokként fogja érni, erre számíts, elképzelhető, hogy több nap is kell neki mire feldolgozza. Addig ne macerálod, h nem örülsz neki, etc. Ha nem akad ki végtelenül, az már jó hír.
2019. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... szerintem nem fog örülni. Erre készülj, amikor elmondod.

Legfeljebb kellemesen csalódsz.

Az ilyen kiscipős cuki bejelentést felejtsd el! Csak az jönne le, hogy egyből teherbe is estél direkt, amint összeköltöztetek.

Egyedül tudod vállalni a gyereket?

Kibírja a kapcsolat, ha abortusz lesz a vége?

2019. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!