Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez mire utal, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utal, szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve élünk együtt,és pár nappal ezelőtt beszélgettünk a védekezési módszerünk ről, ugyanis pár hónapja nem védekezünk csak megszakítással,de ugye az egyenlő a nullával. És mondtam neki hogy ugye tudod hogy így becsuszhat egy gyerek,én nem bánnám mert szeretnék,csak eddig ő tiltakozott ellene mert szerite nem állunk rá készen anyagilag. Nos ő azt válaszolta hogy ha becsúszik akkor becsúszik nem izgatja,és meg kérdeztem tőle hogy biztos benne azt mondta igen és örülne is neki ,viszont még sem mer bennem elsülni,de továbbra sem védekezünk. Ezt most mégis mire valljam ? Egyébként párom 26 éves én pedig 25
2019. dec. 27. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire utal? Arra, hogy felelőtlenek vagytok, mégpedig NAGYON.
2019. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Arra, hogy nem akar gyereket, de ha mégis becsúszik már nem bánja. Neki "tök mindegy". Engem bántana a dolog és kétszer is meggondolnám, hogy szüljek-e neki. Amikor meg lesz a gyerek nehogy pontosan így foglalkozzon majd vele. Nyugodt lélekkel fogja mondani, hogy ezt a gyereket te akartad.
2019. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A megszakítás tényleg lutri, de azért sokan vannak, akiknek több tíz évig is beválik, szóval ha akartok gyereket, akkor ne a csodára várjatok, ha meg nem, akkor felesleges minden hónapot végigizgulni neked drukkolva, neki meg talán nem. Egyébként arra utal, hogy nem akar dönteni, és persze a döntéséért felelősséget vállalni. Valószínűleg még nem mer belevágni a gyerek-projektbe, de téged sem akar megbántani, így lapítva áthárítja a döntést a "sorsra". De ha biztosabb választ akarsz, kérdezd meg tőle. Csak ne az legyen a vége, hogy csak azért lett gyerek, mert rábeszélted, de élesben meggondolja magát... mert ilyen is van sajnos. (Ezért érdemesebb házasságba szülni.)
2019. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akar valaki gyereket, vagy nem. Olyan nincs, hogy "nekem mindegy", az egyenlő a nemmel. Ő csak simán gumi nélkül akar dugni, esze ágában sincs gyereket nevelni.
2019. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát sajnáljátok a pénzt védekezésre, de bezzeg gyerekre majd lesz 😁, teljesen logikus. Amúgy neki azért teljesen mindegy, mert úgysem foglalkozna a babával, mindent rád hagyna. Neki csak az a lényeg, hogy kényelmesen gumi nélkül dghasson.
2019. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Én is ugyanezt mondtam neki hogy részünkről ez felelősség. De az volt a válasz, hogy úgy is rajta múlik, hogy teherbe esek vagy nem. Azt gondolja szerintem,hogy csak úgy lehet ha belém is engedi,pedig mondtam neki,hogy nem .
2019. dec. 27. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha meg van róla győződve akkor nem is kérdés, hogy akar-e gyereket.
2019. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolkodással egy macskát nem bíznék rátok, nemhogy egy gyereket!
2019. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben pár hét múlva benyogném, hogy apa lesz. Kíváncsi lennék a reakciójára :)
2019. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
#9 Csak egy pszichopata képes arra, hogy ilyet "benyögjön". Értelmes nőnek meg nem fordul a fejében egy gyerek életével szórakozni.
2019. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!