Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik ti mit szoltok a nokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mit szoltok a nokhoz mikor megvan nekik? Tenyleg Sajnaljatok oket vagy csak mondjatok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 20:31
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
30%

Én sosem sajnáltam akkor sem senkit.

Nő akkor is, másnap is.

2020. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nőként kérdezem, kérdező, ezen úgy őszintén, mint kell sajnálni?
2020. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Némelyiküket sajnálom. A barátnőm nem fog semmit a havijára, pedig tudom, hogy néha nagyon fáj neki és nagyon sokat vérzik. Melegítek neki rá palackot, ha kéri, 1-2 óra alatt elmúlik neki az erősebb görcs. De nem viselkedik velem emiatt prosztón, ugyanúgy edz, ugyanúgy helytáll.


Az exemről inkább ne beszéljünk, mit művelt abban az egy hétben. Egyszerűen nem tudtam sajnálni.

2020. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szoktam hisztizni,sőt kanos vagyok nem lehet velem bírni...
2020. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem sajnálom, és nem is mondom.
2020. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én kukoricára térdepelve sírok a sarokban. 😂
2020. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Mit kéne ehhez szólni? Vagy miért kéne sajnálni? Engem szerintem még senki sem sajnált emiatt. Még akkor sem teljesen éreztem indokolnak a sajnálkozást, amikor 3 hónapon keresztül gyakorlatilag folyamatosan hánytam, miután egyszer csak nem jött meg. Ezek élettani folyamatok, amik a mindennapi, normális élet részei, akkor se sajnálsz senkit, amikor szorulása van és szenved a vécén, pedig az még csak nem is az egészséges mindennapok része.



Ha valakinek olyannyira fájdalmas, hogy képtelen bármit is kezdeni magával, nem tud felállni, mozogni, nem tud létezni gyakorlatilag, akkor sem sajnálni kell, hanem menjen el szépen orvoshoz, mert az nem normális és nem egészséges (többek között a PCO-nak és az endometriózisnak is tipikus tünete amivel igenis foglalkozni kell, mert komoly szövődményei lehetnek).

2020. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
inkább örülök neki.. mert nem lett terhes :D
2020. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Szöges deszkával csapkodom a farkamat, hogy én is szenvedjek.
2020. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Mért vagyok lenullázva,csak az igazat irtam...
2020. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!