Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ebben a helyzetben, azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben, azok a párok, akik nem élnek meg együtt, de már jócskán felnőttek, osszekoltoztetek gyorsan?

Figyelt kérdés
akár egyik a masikhoz oda, mielőtt beall a nagyobb baj, hogy biztos egy helyen legyetek, vagy bevallaljatok, hogy akár hónapokig nem is találkozhattok a jövőben, mert ha tilalom lesz, nem jarkalhatsz barhova?
2020. márc. 29. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván lakcimvaltoztatassal.
2020. márc. 29. 16:11
 2/9 anonim válasza:
100%
Mi holnap költözünk. Hónapok óta meg van beszélve, de most kicsit gyorsítani kell. De nem lesz olyan szigorú tilalom. Ha fodraszhoz mehetsz akkor a parodhoz is. Lakcimvaltoztatast most nem fogjak elintezni, van nagyobb bajuk is. De azt se veszik szigoruan. Az a lenyeg hogy legyel valahol, ahonnan nem jossz ki.
2020. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, majd azt hazudom, dolgozni megyek.

Ami akár lehet igaz is, mert a zsötem elején az igazi kőkemény meló, még ha szívesen is csinálom! :-D

2020. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért az ne felejtsük el, hogy a mostani helyzetet valószínű szigorítani fogják meg, ami már a tilalom lesz. Ha beut a nagyobb baj, nem lesz hazudozás, nem lesz kibuvo. Olyankor mit fogtok csinálni, aki külön él?
2020. márc. 29. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyenre lehetőségünk akkor már rég megtettük volna. De sajnos nem tudunk összeköltözni anyagi gondok miatt. N
2020. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön élünk még. Szerintem kibírjuk, ha nem, annyit is ér az egész.
2020. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És mi van azokkal akik az egyik szülőnel élnek de a párjuk az ő szüleihez van bejelentve?
2020. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én olyanról is tudok akik már szétmentek a nagy összebútorozás után... 2 hete idecuccolt a csajszi, 3 napja elvitte mindenét. :D A másik ilyen párhoz meg ma kopogott át a szomszédunk, hogy ne üvöltsenek már egymással mert az egész ház ezt hallgatja.

Azt a franc se tudja, hogy jó-e ez vagy rossz. Inkább derüljön ki egy 1-2 hónapos kapcsolatocska után, hogy nem valók egymáshoz. Így legalább időben megtudják, hogy nem működik és nem pazarolnak el hónapokat vagy éveket egymásra. Viszont elég nagy szívás lesz hogyha pár hét után szét kell cuccolni. Főleg ha olyan lesz a helyzet, hogy se munka se tömegközlekedés, se autó amivel el lehetne cuccolni.

Nyilván az egy más helyzet ahol már régóta együtt vannak, ismerik egymást kellőképp, tervben volt a költözés és most megtörtént. Viszont én nem hiszem, hogy annyira jót fog tenni az összeköltözés 2 kb ismeretlennek akik pár hónapja vannak együtt.

Szerintem akik egy városban vannak azok meg tudják oldani a találkozást. Akik kicsit messzebb azok is meg tudják egy ideig még. Egy olyan kapcsolat aminek értelme is van úgy is kibírja ha pár hétig nem tudnak találkozni.

2020. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átmenetileg odaköltöztem a páromhoz, de nem cserélek lakcímet, meg semmi ilyesmi. Csak a cuccaim egy részét átvittem.

Nem az esetleges kijárási tilalom miatt döntöttem így, hanem mert otthon van a 89 éves nagyapám, én meg bejárok dolgozni és simán hazavihetem a vírust. Magamat nem féltem, de ő belehalhat. Szüleim sem túl fiatalok.

2020. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!