Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te hogyan reagálnád le, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan reagálnád le, ha a párod fújolna rád, mert reggel büdös a szád?

Figyelt kérdés

Sokszor mond nekem ilyeneket, hogy büdös vagyok, mindennap szoktam fürdeni, fogat mosni is többször szoktam, a cigi meg a kàvé miatt főleg. Szőrtelenítek is, nem gondolom magam igénytelennek. Ma reggel azzal indított, hogy “fuj, de büdös a szád”. Reggel szerintem senkinek se rózsaillatú, 3 éve vagyunk együtt, ezalatt 4 nap volt, amikor nem együtt aludtunk, most fedezte fel? Neki a haja is mindig büdös, hosszú, ès havonta egyszer mossa, fogat napi egyszer szokott. A fürdésre azért odafigyel. Soha nem mondtam neki, ha büdös volt a szája, mert nem akartam megbántani. Hogy reagáljak most erre?


26L



2020. ápr. 30. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát bocs, de elegge igenytelen lehet a párod havi egy hajmosással....


mi ugy csinaljuk, hogy ha az egyikunk mar fogat mosott, akar reggel, akar este, a másik meg még nem , akkor csak pusziszkodunk, nem csokolozunk. De ha egymas mellett ebredunk, akkor siman csokolozunk, nem ugrunk el fogat mosni szeretkezes elott :)


Ha cigizel, lehet budi a szad, akarmennyiszer is mosol fogat. Lehet o is ezert nem mondta eddig, mert nem akart megbantani?


Szerintem kár ezen megsertodni, egyezzetek meg, hogy fogmosásig nincs csók.

2020. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor szokott a reggeli szájszag zavaró lenni, amikor van egy kis hurutos megbetegedésünk. (Felső légúti, köhögős.) Normál higiénia mellett (napi 2 fogmosás) egy egészséges ember szája reggel sem elviselhetetlenül büdös.

Ahogy az első írta, ha zavaró, akkor ne smároljatok fogmosás előtt, és ennyi.


A havi egy hajmosás amúgy szerintem is undorító.

2020. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek büdös reggel a szája, pont ezért kíméld meg a párod és mielőtt bármit csináltok, mossál fogat. Reggeli beszélgetés során ne fordulj felé teljesen. Ez alap figyelmesség szerintem.


Cigiről mondjál le...

2020. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs rossz fogad? Nekem akkor volt ilyen problémám.

Én is kávézok, cigizek, viszont amióta kihúzattam a fogam azóta ez a reggeli probléma megszűnt. Persze azért az a minimális "állott" szájszag meg van reggel, mint mindenkinek, de iszok egy korty vizet és már meg is szűnt.

2020. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha sza-r szagú, akkor valószínű ínysorvadás. Fogkőeltávolítás, majd rendszeres fogselyem fogmosás után. Utána megdobhatod egy korty szájvízzel. Voálá!

Barátodnak pedig mutass egy tükröt és fikázd őt is nyugodtan, hogy milyen igénytelen.

2020. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló, velem ugyanígy volt.

A foghúzás után, minimális lett a reggeli szajszagom.

Kérdező! Nincs lyukas fogad?

Egyébként a havi 1 hajmosás nagyon gáz, ha belegondolok, hogy pár nap alatt is büdös tud lenni a fejbőr. Élmény lehet abba a hajba beletúrni komolyan.

2020. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem túrok a hajába, ha viszont szólok, hogy időszerű lenne megmosni, akkor màr csak azért sem mossa meg. Hiába zsíros, büdös, korpás. Nem csókolózunk reggel, és nem beszéltem közvetlen az arcába. Nincs lyukas fogam, és koràbban egyik pasim sem mondott ilyet soha, pedig volt nèhány. Ezért esett rosszul. A szájhigiéniára a cigi miatt évek óta külön odafigyelek, nem szokott sárga, lepedékes sem lenni a fogam, és soha, senki nem mondott még ilyet.
2020. ápr. 30. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Senkinek sem rózsaillatú reggel, ébredés után, éhgyomorraal. Viszont én ilyenkor is smárolok a nőkkel, főleg, ha szex is van, de alapból is. Aki undorodik reggel a partneretol, az nem szereti eléggé. Btw egy zsíros hajú, korpás taggal jársz? Fúj. Btw 2 egy férfinak legyen rövid haja, csak a buzyk hordanak hosszú hajat. 😂
2020. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem mindig is büdös volt a szám. 😕🙄😥

Nem tudok vele mit tenni. Próbáltam már szinte mindennel. .. Voltam fogorvosnál, fogkovet leszedettem, még budosebb volt utána. Fiatal korban nem cigiztem, akkor is az volt. Jött cigi és kávé korszak, úgy is büdös volt. Most megint nem cigizek, ugyan úgy büdös. Rossz fog nincs. Rendszeresen mosok fogat, szajvizet is használok, szükség esetén plusz ragó, de semmi sem használ.

Insorvadás van, sajnos azzal nem lehet mit tenni.

Ez van.

Párom lehellete is büdös. Nem szoktam mondani neki. Ellenben ő megjegyzi hogy nekem milyen büdös. Le se szarom mert tudom hogy az és nem lehet mit tenni.

2020. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9. Ha biztosan egy begyulladt fogad sincs, akkor ez emésztési probléma. Erre is vannak már megoldások. Tudom ez már nem a kérdéshez tartozik.


Kérdező a párod egy paraszt. Rögtön vissza mondtam volna neki, hogy neked meg a zsíros hajad a büdös.

2020. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!