Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez igénytelenség már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igénytelenség már?

Figyelt kérdés

ha barátnőmre úgy kell rászólni hogy rakja már el ezt vagy azt. Vagy ugyan a kukába tegyen már zsákot ne anélkül használja.


Lényeg hogy tegye már a helyére a dolgait stb.

Úgy érzem hogy inkább én viszem a hátamon a házimunkát s ha már én küszködök vele akkor csak legalább tartsa a rendet..


2020. máj. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most a fogalom kimerítésének a meghatározásáról szól a kérdés, vagy hogy ez szerintünk is zavaró-e avagy sem? Szerintem zavaró. Beszéld meg vele.
2020. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
A barátnőd lusta, igénytelen, nem veszi észre mit kell azonnal helyre tenni. Ha Te rendszerető, precíz ember vagy, akkor sokáig úgysem bírod ki mellette, de ha mégis, akkor egész életedben duzzogni fogsz a rendetlenséget eltűrő természetén.
2020. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi is így vagyunk, én vagyok a nő és a rendetlen\igenytelen. Vagy elfogadod vagy nem. Ha nagyon irritál, akkor nem fog működni.
2020. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te. szakítsatok már végre.....
2020. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársaknál nekem is kibárándító volt, ha valaki nem tudott belerakni zsákot, de a kaja maradékot bedobta. blöööeeeee
2020. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről szerintem. Ha nem megy akkor ne csinálj semmit ezentúl a lakásban, nezd meg meddig bírja a kupit aztán ha esetleg semmit sem mozdítana meg pakolj össze és köszönj el tőlle. Ez a legegyszerűbb.
2020. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húzz már el innen te szerencsètlen! Már mindenkinek a könyökèn jön ki a nyavalygásod.
2020. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!