Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak egyedül vagyok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez nem normális dolog? Ti mit gondoltok erről? Valahogy engem nem vonz egy párkapcsolat se. Tök jól meg vagyok egyedül, nem hiányzik az, hogy együtt éljek egy nővel. Nem vagyok meleg, sem pedig antiszociális... járok társaságba és szerelmes is voltam már, de az együtt éléssel nem tudnék megbarátkozni. Nem érezném magam szabadnak. Nagy baj ez? (Gyerekeket sosem terveztem szóval úgymond nem sürget az idő.) Van közületek valaki hasonló helyzetben?

25/F



2020. jún. 4. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Én is sokszor érzek úgy, hogy túl macerás egy párkacsolat, jobb egyedül.
2020. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, családot, akkor tök mindegy, nem baj.
2020. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem már így, kapcsolatban. Szingliként persze nem gondolom így 😅🤔 Jó azért ha van egy társ
2020. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem vonzott soha maga a párkapcsolat, soha nem ez volt a cél. Nyilván amikor megismertem életem szerelmét akkor nem mondtam azt, hogy bocsi de nem kell kapcsolat. De ha vele nem találkozom imádnám a szingli létet. Igazából nincs sok különbség mert maximális szabadságot adunk egymásnak, nincs lekorlátozás, toljuk egymást előre a céljaink felé, szórakozunk, utazunk, megmaradt ugyan úgy az "én-idő". A különbség annyi, hogy nyilván nem fekszünk össze mással, nem kavarunk fűvel-fával de erre szingliként se lenne igényünk. Szóval nem lehetetlen olyan párt találni akivel megvan a maximális szabadságérzet.

Ettől függetlenül teljesen normális ha valaki így érez. Én is imádok egyedül lenni, a saját céljaimat előtérbe helyezni, függetlennek lenni stb. Nekem ez megy kapcsolatban is nagyon minimális lemondással, de aláírom, hogy a legtöbb kapcsolat nem ilyen.

2020. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 éves fiú vagyok, sosem volt még párkapcsolatom. Vannak magányosabb napjaim, amikor jó lenne egy társ, jó lenne valakihez odabújni és megölelni. De alapjában véve én sem szeretnék kapcsolatot, szeretem hogy nem kell senkihez alkalmazkodni, szabad vagyok, a pénzemet magamra költöm. Szóval nem vagy egyedül
2020. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor köszi, megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül. :)

Egyetlen egy lány ugyan lett volna, akivel össze kötöttem volna az életem, de ő másképp gondolta. :/

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!