Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok élni egy olyan párral, aki vállalkozó lévén hétköznap este 8-10-ig dolgozik minden nap, illetve a hétvége felében is dolgozik?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem, nem volt okos döntés.
2020. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg vagy időnként okés, de hosszú távon nem tudnék így tervezni vele.
2020. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam. Én nem vagyok képes fenn tartani a szerelmet, érzelmi közelséget és a vonzalmat ha gyakorlatilag aludni jár haza a párom. Nekem szükségem van az érdemben együtt töltött időre is és arra, hogy egyensúly legyen a kapcsolatban. Nekem a pénz közel sem ér annyit, hogy ezt az életmódot válasszam.
2020. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Persze,legalább nem mennénk egymás agyára.
2020. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem sikerült. Ha egy kánikulai hét végén (nem egész hétvégén, hanem vagy szombaton, vagy vasárnap) kimozdultunk a Velencei tóhoz, azt kellett hallgatnom egész úton, hogy neki ettől milyen jövedelem esik ki. És hogy az XY meg a Z bezzeg most is dolgoznak. Szép nagy háza volt, ahol sokszor voltam hét végén egyedül. Amúgy szeretek pl. olvasni, le tudom foglalni magam, de egy idő után összecsomagoltam, és elköltöztem.
2020. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert otthon is ezt a családi mintát láttam, és most én is vállalkozó vagyok. Párom alkalmazott, de ő se 8,5 órát dolgozik, sőt senki sem itthon, aki nem akar éhenhalni. Szóval sajnos az a "szomorú" realitás, hogy sokat kell dolgozni.

Nem azt mondom, hogy ezt évtizedekig lehet/érdemes csinálni, de most még fiatalok vagyunk, gyűjteni kell mindenre, fel kell építeni, úgy tervezem, hogy 10-15 év alatt normalizálódik. Nem gyémántra gyűjtök meg aranynyakláncra, de nem szeretnék életem végéig albiban lakni.

2020. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: A legtöbb helyen nincs túlóra. "Többet dolgozhatsz ha akarsz, saját önként elhatározásodból, ugyanannyiért". Kb. Sőt, sokan "megbecsülést" várnak, "ledolgoztam 20 évet napi 11 órával, majd biztos jelent valamit". Nem jelent. Ugyanolyan lendülettel rúgnak ki, mint a gyakornokot. Legalábbis errefelé ez a gyakorlat. Akkor meg van értelme? Semmi, életed csak egy van. Jó esetben lesz egy jó hagyatékod idejekorán. Jó esetben....
2020. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!