Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen a párotok az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párotok az ágyban ALVÁSKOR?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. még tanulok. A csajom 23, aki már dolgozik. Alig három hónapja járunk, de már többször szexeltünk. Nagyon szerelmes vagyok belé és úgy érzem, ő is nagyon szeret. Szóval, nagyon jól kijövünk, csodálatos a szex is. Voltam már előtte más lánnyal is, de ő a tökéletes! Előtte még senkivel sem aludtam együtt, vele is csak az utóbbi pár alkalommal.

Éppen az együttalvással van a baj. Már ha tudnék vele aludni, de csak szinte ébren forgolódok. Mint írtam, nagyon jó vele. Annyira jól esik, ha átölel, hozzám bújik, magához húz, de csak ha fent vagyunk.

Ha már lefeküdtünk aludni, ő egyből elalszik. Olyan édesen, hogy nincs szívem felébreszteni! Van, hogy átölelve, a karjaimban alszik el, mert úgy szereti. Nekem pedig egy idő után el kezd zsibbadni a kezem. Nagyon lassan, óvatosan húzom ki alóla, nehogy felébredjen, mert már nekem nagyon kényelmetlen. Mindíg háton alszom, vagy tőle elfordulva, nehogy a kifújt levegővel csiklandozzam. Ettől egy idő után már kiáll a nyakam, meg a hátam.

A legrosszabb, hogy időnként ő is forgolódik, mocorog, amitől egyből felébredek. Ha hozzám bújik, megérint, rögtön feláll, pedig kétszer, vagy háromszor is csináljuk nappal, hogy éjjel tudjak aludni.

Nagyon fárasztó tud lenni, ha álló farokkal virrasztom át az éjszakát, főleg, hogy készülni kell vizsgákra.

Ha otthon alszom egyedül a szobámba, eszembe se jut a szex. Úgy alszom,mint egy mormota. Neki nem merem ezt szóba hozni, nehogy megbántsam!

A kérdésem az lenne, hogy meg lehet szokni a fentieket?

Nektek hogy sikerült, mennyi időbe telt, milyen praktikákkal?



2020. jún. 10. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hasonló van évek óta. Én olyankor gyakorizni szoktam vagy youtubereket nézni, vagy tanulni, amitől egy idő után lefáradok és alszok tovább, de akkor tovább alszok, és reggel a párom várja mikor kelek már fel. Ő meg ha felébred és én alszok, csak várja hogy reggel legyen és másnap álmos, és néha alszik délután. Túlságosan tetszünk egymásnak. Meg ő horkol néha (ő férfi) arra is felébredek, meg persze rámfekszik és elzsibbadok. De van hogy jól alszunk, nem tudom mitől függ.
2020. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerűen az van, hogy én ölelem át őt és 10 perc alatt el is alszik, utána fordulhatok el. Én nem tudok úgy aludni ha hozzám érnek. Azt a részt meg nem nagyon értem, hogy zavar a háton meg az oldalt alvás is, sok más lehetőség nem maradt. Mondjuk én hason alszok.
2020. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerűen csak magyarázd el neki, hogy TE nem tudsz elég nyugodtan aludni ha mások (BÁRKI) vannak veled egy ágyban. Mondd el neki, hogy próbáltad megszokni, de nem ment, és ez nagyon fárasztó már a számodra, (órákat vagy ébren) és szeretnél inkább a padlón/kanapén aludni.

A lényeg, hogy az üzenet rólad szóljon és nem róla.

2020. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csillagpózban szeretek aludni, mikor elterülök az egész ágyon és kinyújtom az összes végtagom mint ha egy csillag lennék. Sokat forgolódom és helyezkedem, néha csak az ágy felét foglalom el, de azt is úgy, hogy keresztbe alszom, meg egy csomó más pózban ami véletlenül se egyenes.. Mellé még a hajammal is megfullasztom a párom, és felkel arra mikor kimegyek pisilni. Néha majdnem le is sikerül esnie annyira kitúrom. Mi sokáig egyszemélyes ágyon aludtunk együtt, most egy 1,5 személyesen, sajnos még nincsen nagy francia ágyunk, de amint össze tudunk költözni az lesz az első, hogy egy hatalmas matracot veszünk.

Egyébként a párom nem hajlandó külön aludni, mert ő jobban szeret úgy aludni hogy ott vagyok mellette. Néha még horkolok is állítása szerint, pedig soha életemben nem horkoltam, itthon sem, a volt kolimban sem, csak is nála horkolok.

Nem tudom miből van a párom, de én nem tudnék úgy aludni, ha ő csinálná ezt. Mindenképp beszélj vele erről szerintem, bár nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani.

2020. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki az arca mintha ráplaccsant volna a padlóra.. Nyála is folyik néha. Hortyog.
2020. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zavarná ha ráfúlyod a levegőt, beszéljétek meg mindenképp.
2020. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a probléma ezek szerint a kapcsolatok nagyrészében jelen van. Nálunk ,nem túl romantikus módon megmondtam én fal felé fordulva szeretek aludni,vagy elfogadja vagy...

Volt egy többször 1éjszakás kalandom, ott volt egy térelválasztó kispárna.

2020. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es vagyok,egy jó nagy ágy 2 oldali lejárati lehetőséggel ezek szerint alap. A házas ismerőseim mind mind olyanban alszanak. A közös takaró nettó f*... (felesleges dolog).

Szerintem azok a szerencsések akik tudnak kis helyen együtt aludni.

2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!