Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem érdekli mi van velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekli mi van velem? Annyira megbántott

Figyelt kérdés

Napok óta ezen kattog az agyam, muszaly megkerdezzem, hogy szerintetek se törődik velem?

Szükségem van egy kivizsgálásra, de magánrendelőbe megyek mert amit néztem ott 1 nap alatt megvan az eredmény, vélemény stb de ez most nem lényeges.

Mondtam a páromnak hogy elég drága ez a rendelő, erre azt mondta hogy neki csak az a lényeg hogy meglegyen a napi 2 energiaitala és 2x tudjon enni, és az hogy a mit csinálok a fizetése többi részével az nem érdekli őt, arra költök amire akarok.

Kérdeztem hogy most akkor az se erdekel velem mivan??

Annyit mondott de érdekel. De nem győzött meg. Ez olyan mintha fontosabb lenne az a nyavajas egészségtelen lötty mint en.

Egyébként amióta rosszul érzem magam azóta napi többször is érdeklődik hogy hogy érzem magam és találtam e orvost, de ez a beszolas nagyon faj nekem :'(



2020. júl. 23. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel ő azt akarta mondani, hogy annyit költesz, amennyit csak akarsz az orvosra, ne ez akadályozzon meg a rendelőválasztásban. Csak kicsit furán adta elő, meg te is érzékenyen reagáltál. De én ez alapján pont, hogy nem arra gondolnék, hogy nem érdekled, hanem hogy támogat anyagilag is, pont azért hangsúlyozta ki, hogy amíg a (számára) alap minimum megmarad költségek terén, addig akár az összes pénzeteket is erre költheted, ha szükségesnek látod.
2020. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hisztis vagy.
2020. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is elég hülyén adta elő, de ez pont az ellenkezőjét jelentheti nála, hogy őmártírságának mindegy, neki elég ez a "létminimum", a többi vagyona mind a tiéd, teljesen megbízik benned, rendelkezz vele, csak gyógyulj meg és legyen béke.

Azt hiszem, egyikőtök sem lehet egy könnyű ember. :)

(*muszáj, *nyavalyás)

2020. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
3-as,neked most őszintén mi bajod? Kb minden második kommented abszolút értelmetlen (vagy az összes az, csak sokszor írt hasonló értékelésű oda, ahova te). Orvossal konzultáltál?
2020. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem beszólás volt egyszerűen a párod nem túl tehetséges a szóbeli kommunikációban vagy ő viccesen akarta kifejezni azt, hogy persze menj csak, természetes.

Nem vagyunk egyformák, ha tőlem ilyet kérdez valaki lehet én is poenkodva válaszolnék hogy csak a kávém legyen meg és kész.

Tehát ha alap esetben figyelmes veled akkor ezen ne húzd fel magad. Csak nem egy mesterien kommunikáló személy.

2020. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont arra célzott hogy ne foglalkozz azzal mi mennyibe kerül, neki az a lötty elég, te meg kapd a legjobb ellátást. Hisz arra reagált amit mondtál neki, hogy drága a rendelő.


Ilyenkor azért jól látszódik mennyire máshogy tekeredik a női gondolkodás, rögtön azt hoztad ki belőle hogy te nem vagy neki fontos.

2020. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreértetted. Pasiból van, nem köti így össze a dolgokat. Azt mondta, hogy van ez a két alap igénye, a pénze többi részéből nyugodtan menjél magánrendelésre.

Nem utalt ezzel másra.

2020. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolhából csinálsz elefántot. Lehet, hogy a párod nem a szavak mestere, de én nem látom , hogy ne érdekelnéd.
2020. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te gondolod túl ezt a dolgot... annnyit mondott, hogy részéről semmi akadálya nincs annak, hogy akár drága magánrendelésre járjál.
2020. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt mondta, hogy nyugodtan szánd a pénzt az orvosra, neki elég, ha a kaja meg az energiaital megvan, most nem érdekli, hogy a többi pénzt felemészti a doki.
2020. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!