Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egyik napról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik napról a másikra tökéletesen önmagad adnád a kapcsolatotokban, mekkora eséllyel hagyna el a párod azonnal, vagy te őt?

Figyelt kérdés
Bánnád ha emiatt végelenne?
2020. aug. 23. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magamat adom ritkán jön össze valaki,de ő hosszú távra.
2020. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Pont mint az első válaszoló.


A partnereim mindig tudták és tudják, hogy szexista, mizantróp, fegyver, óra, hüllő, és prosti rajongó, xenofób, antiszemita, fazon vagyok. És azt is, hogy nem lesz sem gyűrű, sem gyerek.

2020. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig magam adom. Ez nem probléma.
2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy az az "izgi", aki "magát adja". Sokan ezt úgy értik, hogy magadat adni olyan, hogy minden szituban ugyan úgy viselkedsz. Már miért viselkednék ugyan úgy mikor meghívnak egy fagyira, mint amikor felfegyverkezve ki akarnak rabolni vagy éppen fordítva? Mindkét esetben önmagam vagyok, mindkét szituáció lereagálása más "önmagam" igényli. Vagy nem?
2020. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ember mindig szerepeket játszik, ez vitán felül áll. A kérdés csak az, hogy az adott szerepben jól érzed-e magad. A munkahelyeden nem lehetsz férj, a gyerekeiddel nem lehetsz főnök, a feleségeddel nem lehetsz gyermek stb...


A szexista, fegyvermániás énedet meg nem hiszem hogy egy előadások a publikum elé tárod.

2020. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, 3 hónapig tudja magát az ember megjátszani. Utána minden szépen lassan kiderül.
2020. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember mindig szerepeket játszik, ez vitán felül áll."


A viselkedés nem szerep. Ez mind egy szerep, több viselkedés.

2020. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig magamat adom, mert képtelen vagyok másra. Ennek megfelelően nem is jön össze semmi.
2020. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg sosem tudtam magam adni, de mindig volt barátnőm. 19 éve vagyok házas, és még mindig nem vagyok önmagam. Sosem kérek, sosem közlöm hogy mit szeretnék.
2020. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sosem kérek, sosem közlöm hogy mit szeretnék."


Van egy rossz hírem, önmagad vagy. Te olyan ember vagy, aki nem mondja el, mit szeretne.

2020. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!