Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak!Mitől érzitek magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mitől érzitek magatokat igazán férfinak a párotok mellett, párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Ha segithetek neki es szuksege van ram. Ha kiván es akar engem es ami vagyok, elfogad es tamogat nem szivja a verem es nem csak a penzt latja bennem. Ha kimutatja az erzelmeit es a vonzalmat, kezdemenyez es aktiv szexualisan aminek en vagyok az alanya es nem csak az eszkoze. Nagyjabol ennyi, persze kinek mi. Valakinek az isten eleg ha valami bomba mű nőt prutykol, legyen az prosti v bárki.
2020. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!